Anasayfa / Magazin / Ebru Gündeş İçin Bunu da Yaptı!

Ebru Gündeş İçin Bunu da Yaptı!


Zarrab, eşi Ebru Gündeş’e taze balık yedirmek için görülmemiş bir yol seçti. İşadamı, dalgıçlardan oluşan bir ekip kurdu.

ebru-gundes icin bunu da yaptii

Bu ekip, güzel sanatçı ne zaman balık yemek isterse Bodrum sularına dalıyor.Şimdilerde eşi Ebru Gündeş ve kızıyla Bodrum’daki lüks villasında tatil yapan Reza Zarrab, bir kez daha eşine olan sevgisini gözler önüne serdi. Ebru Gündeş’in Bodrum’da olduğu süre boyunca akşam yemeklerinde genellikle balık tercih ettiğini gözlemleyen Reza Zarrab, Gündeş’eBodrum’un en taze balıklarını yedirmek için görülmemiş bir yönteme başvurdu. Zarrab, özel bir dalgıç ekibi kurdu ve ekip için zodyak bot aldı.

KENDİSİ DE TUTUYOR
Reza Zarrab, Ebru Gündeş’in canı ne zaman balık çekerse kurduğu balık timine haber veriyor. HemenBodrum sularına dalan veya açıklarda balık avlayan ekipde en taze balıkları yakalıyor. Tutulan balıklar, aradan 1 saat bile geçmeden Gündeş ve Zarrab’ın evinde pişiriliyor. Bodrum’da oldukları süre boyunca gözlerden uzak bir yaşam süren ünlü çift, bu sayede de taze balık yemek içinkalabalık mekanlara gitmekten kurtuluyor. Kendisi de dalgıçlığa meraklı olan Reza Zarrab’ın; Ebru Gündeş’letekneyle açıldıkları zaman da Ege’nin sularına dalıp güzel eşi ve minik kızları için yine en taze balıkları tuttuğu da söyleniyor.

kaynak: ahaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top