Anasayfa / Gündem / Ebru Erdem olayında son gelişme! Erkek arkadaşına attığı o mesaj…

Ebru Erdem olayında son gelişme! Erkek arkadaşına attığı o mesaj…


İstanbul Küçükçekmece’de bulunan 14 katlı bir rezidansın 9’uncu katından düşerek şüpheli bir biçimde ölen Ebru Erdem’le ilgili olarak son dakika gelişmesi yaşandı. Soruşturmanın henüz devam ettiği olaya ilişkin, Ebru Erdem’in o gece arkadaşı M.B.’ye attığı mesaj ortaya çıktı. Ebru’nun son mesajının dışında, tutuklanarak cezaevine konulan Serdar Taş’ın ifadesine de SABAH ulaştı. İşte, Ebru Erdem olayına ilişkin son dakika gelişmesinin ayrıntıları…

İstanbul Küçükçekmece’de 14 katlı bir rezidansın 9’uncu katından düşerek şüpheli bir biçimde ölen Ebru Erdem’le (18) ilgili soruşturma sürüyor.

Erdem’in o gece kız arkadaşı M.B.’ye attığı mesaja SABAH ulaştı.

“O GECE BANA ‘KAFAM ÇOK GÜZEL’ YAZDI”

M.B. “Birkaç gün önce beraberdik. Birlikte Edirne’ye gitmiştik, gezdik. O gece bana ‘Kafam çok güzel’ yazdı. Ben de ‘Neredesin’ dedim. ‘Küçükçekmece’deyim’ dedi. ‘Gelip alayım seni’ dedim. ‘Tamam gel beni buradan al’ dedi, ‘Tamam’ dedim. Bir daha cevap gelmedi” dedi.

SABAH tutuklanarak cezaevine konulan Serdar Taş’ın hâkimlik ifadesine de ulaştı:

Taş olayı şöyle anlattı: “Olay günü kız arkadaşımla evime gittik. İçki falan aldık. Oturduk içtik. Bu sırada kız arkadaşım uyuşturucu getirmişti. Bunu da kullandık. Ben kız arkadaşımla henüz 3 gün önce tanışmıştım. Ailesiyle ve ablasıyla telefonda tartıştı. Karşı taraftan da ona küfür edildiğini söyledi.”

“Ben lavaboya gittim. Döndüğümde kendisini pencerenin dışına bırakmıştı. Yapma dedim. Sırtı bana dönüktü. Ben yaklaşmadım dahi… Zaten madde kullanmıştım. Tutmaya çalışırken düşer ve parmak izim kalırsa suç bana kalır diye düşündüm. Bu yüzden müdahale etmedim. Ben güvenliğe haber verdim. Ambulans çağrılmasını istedim. Daha sonra kız arkadaşımın o şekilde yerde yatar görünce kendimden geçtim. Oradan uzaklaştım.” kaynak sabah
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top