Anasayfa / Magazin / Dünyaca ünlü oyuncu Olga Kurylenko koronavirüsü nasıl yendiğini anlattı! İşte Olga Kurylenko’in bol bol tükettiği besin…

Dünyaca ünlü oyuncu Olga Kurylenko koronavirüsü nasıl yendiğini anlattı! İşte Olga Kurylenko’in bol bol tükettiği besin…


Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü nedeniyle zor zamanlar yaşayan ünlü isimler arasında dünyaca ünlü yıldız Olga Kurylenko da vardı. Yakalandığı corona virüsü sonrası açıklama yapan Olga Kurylenko kendisini ev karantinasına almıştı. Olga Kurylenko geçtiğimiz günlerde koronavirüsten kurtulduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. Olga Kurylenko, corona virüs (Covid 19) hastalığının semptomlarından 2 haftada tamamen kurtulduğunu, kucağında oğlu Max Horatio ile birlikte çekilen bir fotoğrafı ile açıkladı. Bond kızı olarak tanınan Olga Kurylenko karantina günlerinde en çok hangi besinleri tükettiğini açıkladı. İşte corona virüsü yenen Olga Kurylenko’nun karantina günlerinde yaptıkları…

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü nedeniyle zor zamanlar yaşayan ünlü isimler arasında dünyaca ünlü yıldız Olga Kurylenko da vardı.

James Bond’ filmiyle tanınan ünlü oyuncu Olga Kurylenko, corona virüs testinin pozitif çıktığını açıklamış

Yakalandığı corona virüsü sonrası açıklama yapan Olga Kurylenko kendisini ev karantinasına almıştı. Olga Kurylenko geçtiğimiz günlerde koronavirüsten kurtulduğunu sosyal medya hesabından duyurdu.

Olga Kurylenko, corona virüs (Covid 19) hastalığının semptomlarından 2 haftada tamamen kurtulduğunu, kucağında oğlu Max Horatio ile birlikte çekilen bir fotoğrafı ile açıkladı.

Bond kızı şunları söylemişti: “Tamamen iyileştim. Bir hafta boyunca kötü hissediyordum, çoğunlukla yataktaydım ve uyudum. Ateşim vardı ve başım çok ağrıyordu. İkinci hafta ateşim düştü fakat hafif bir öksürük başladı, çok yorgun hissettim. İkinci haftanın sonuna kadar kendimi tamamen iyi hissetmeye başladım.”

Olga Kurylenko karantina günlerinde en çok hangi besinleri tükettiğini açıkladı.

Karantina günlerinde beslenmesine çok özen gösteren Kurylenko , “En çok tükettiğim gıda sarımsak oldu” diye bir açıklama yaptı.

Bağışıklık sistemini güçlendirmek için bol bol sarımsak tüketen Olga Kurylenko, sözlerine şunları ekledi: “Sarımsağın yanı sıra bol su tükettim. Suyun içerisine de limon koydum.”
kaynak sabah
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top