Anasayfa / Magazin / Dünyaca ünlü kayıp şarkıcıdan haber var!..

Dünyaca ünlü kayıp şarkıcıdan haber var!..


ABD polisi, pazar günü çıktığı bisiklet turundan bu yana kendisinden haber alınamayan İrlanda asıllı ünlü şarkıcı Sinead O’Connor’un bulunduğunu açıkladı.

haber detay h86768574651463468612021

Chicago’nun kuzeyindeki Wilmette kasabasındaki polis yetkilileri, 49 yaşındaki şarkıcının güvende olduğunu söylemekle yetindi.

Polis, uyuşturucu bağımlılılığı olduğu bilinen ve intihar etme eğilimi bulunduğu için daha önce psikolojik tedavi gören O’Connor’un intihar etmiş olabileceği şüphesi üzerinde duruyordu.

Amerikan medyasına yansıyan haberlerde, İrlanda asıllı söz yazarı ve şarkıcı Sinead O’Connor’a pazar gününden bu yana ulaşamayan yakınlarının polise başvurduğu, sanatçının son olarak deri tayt ve siyah mont giyerek, pazar sabahı saat 6’da bisiklete binmek üzere, Wilmette kasabasına gittiği belirtiliyordu.

Özellikle, “Nothing Compares To You” şarkısı ile Türkiye’de de tanınan ünlü şarkıcı O’Connor, geçtiğimiz yıl Kasım ayında bir sosyal paylaşım sitesinde yüksek dozda uyuşturucu aldığına ilişkin bir mesaj paylaşmıştı. kaynak hurriyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top