Anasayfa / Magazin / Dünyaca ünlü isim boşanıyor!

Dünyaca ünlü isim boşanıyor!


adriana 145233Adriana Lima Boşanıyor! İki Çocuk Sahibi Adriana Lima evliliğinde sıkıntılı süreç yaşıyor, Adriana Lima’nın Magazin Dergisi için verdiği pozlar Evliliğinde sıkıntı mı yarattı? Dünyaca Ünlü Top Model işi ile ilgili çalışmaları başına dert açtı! Adriana Lima İşine son mu verecek?

 

Viktoria Secret’in dünyaca ünlü meleklerinden Brezilyalı top model evli ve 2 çocuk annesi, 33 yaşındaki Adriana Lima’nın Nisan ayında Almanya’da yayınlanacak bir magazin dergisine verdiği röportaj ve pozları nedeniyle Amerika’daki NBA liginde oynayan eşi dünyaca ünlü Sırp basketbolcu Marko Jariç ile boşanmanın eşiğine geldi.

Bir süre önce doğum yapan Lima’ya Jariç’ten büyük tepki geldi. Lima’nın röportajı derginin kapak sayfasından duyuruldu. Yunanistan’ın sanat ve magazin dünyasının önde gelen isimlerinden www.7imeres.gr sitesinin yayınladığı haber ve fotoğraflar komşu ülkede ve birçok Avrupa ülkesinde günün konusu oldu.
Lima ve Jariç beş yıl önce evlenmiş, Jariç’in bir ara Fenerbahçe basketbol takımına transferi gündeme gelmişti. kaynak turkiyegazetesi
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top