Anasayfa / Gündem / Düğünden dönen aile kaza yaptı

Düğünden dönen aile kaza yaptı


Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde düğünden dönen ailenin bulunduğu otomobilin TIR ile çarpması sonucu 7 kişi hayatını kaybetti.

Şanlıurfa kent merkezinde, oğlu Halil Kaya’nın düğününden dönen baba Ömer Kaya’nın (50) kullandığı otomobil, Şanlıurfa-Suruç karayolunun 40. kilometresinde karşı yönden gelen İbrahim Deveci yönetimindeki TIR ile çarpıştı.

Kazada otomobil sürücüsü Kaya’nın yanı sıra eşi Zeliha (48) ile çocukları Ayşe (30), Bünyamin (20), Recep (12), İbrahim (10) ve Osman (7) Kaya hayatını kaybetti.
trafik kazası h785784567390137
Suruç ilçesinin Cumhuriyet Mahallesi’nde imamlık yaptığı belirtilen Kaya’nın oğlunun düğününün ardından sabah namazını kıldırabilmek için geceden görev yerine dönmek istediği öğrenildi.

Olayın şokunu atlamadığı fark edilen ailenin oğlu Halil Kaya, ailece mutlu oldukları törenin kısa sürede feci bir kaza ile sona erdiğini söyledi.

Üzüntülü olduğu görülen Kaya, “Düğün yaptık, eve döndük, Eve bizi bıraktı. Biz ‘Gitme, gitme’ dedik ama ‘Sabah namazı için eve gideceğim’ dedi. Kısa süre sonra duydum tır ile çarpışmış, vefat etmiş.” diye konuştu.

Öte yandan, cenazelerin hastane morguna getirilişi sırasında hastanede bekleyen ailenin yakınları fenalık geçirdi. kaynak ntvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top