Anasayfa / Magazin / Düğün öncesi hastanelik oldu

Düğün öncesi hastanelik oldu


8 Temmuz Cuma günü nikah masasına oturmaya hazırlanan genç oyuncu Kadir Doğulu’nun ağabeyi modacı Kemal Doğulu dün akşam Pürtelaş Hasan Efendi Mahallesi Vişne Sokak’ta ev sahibi tarafından kanlar içinde yerde bulundu.

haber detay h867846465365

‘İşte Benim Stilim’ isimli Yarışma programında jüri üyeliği yaparak adını duyuran modacı Doğulu apar topar hastaneye kaldırıldı.

Durumu hakkında bilgi verilmeyen Kemal Doğulu’nun omuriliğinin çatladığı öğrenildi. Çağla Şıkel, Hakan Akkaya ve Öykü Serter gibi ünlü isimler de hastaneye geldi.

Çağla Şıkel, Doğulu’nun düştükten yaklaşık 1,5 saat sonra bulunduğunu belirtirken, ünlü modacının hayati durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi. kaynak milliyet

Kemal Doğulu Kimdir?
İşte Benim Stilim isimli moda programı ile adını duyuran isim, ünlü oyuncu Kadir Doğulu ’nun ağabeyidir. Kemal Doğulu, 14 Ekim 1979 tarihinde Mersin ’de dünyaya geldi. Ev hanımı bir anne ve işçi emeklisi bir babanın beş çocuğundan en büyüğüdür. Babasının çalışmak için Amerika’ya gitmesi ile birlikte genç yaşlarda ailesinin yükünü omuzlarına aldı. Birçok yerde çırak olarak çalışan isim, küçük yaşlardan beri kuaför olma hayali kuruyordu.
haber detay h466051280_5721
12 yaşında Mersin ’de kuaför olan kuzeninin yanında çalışmaya başlayan isim, bu sıralarda İmam Hatip lisesine yazıldı. Buradan da daha sonra Anadolu Lisesi bilgisayar bölümünü geçiş yaptı.

Harran Üniversitesi ’nde Pazarlama Bölümü ’nde lisans eğitimi aldığı dönemde Amerika ‘ya babasının yanına gitmek zorunda kaldı. Vize almak İstanbul ’a giden Kemal Doğulu, vizenin çıkmasını beklerken bir süre kuaför kuzeninin yanında çalışmaya başladı. Kısa sürede işleri ilerleten Doğulu, moda dergilerine saç tasarımları ve makyaj yapmaya başladı. Paris ’te bir kozmetik firmasından çok sayıda makyaj malzemesi alarak bu işe girişti. Daha sonra fotoğrafçılığa merak saldı. İlk çektiği fotoğraflar Elle dergisinin moda sayfalarında yayınlandı. Daha sonra birçok ünlü ismin imaj danışmanlığını yaptı.

Hande Yener ’in konserine kendi vokalisti gelmeyince onun yerine tek seferliğine vokalist oldu. Bu sayede şarkıcılığa da el atmış oldu. 2008 yılında “ 1 Yerde ” isimli maxi single çıkardı. Ardından müzik projelerine devam eden isim Ters Köşe albümünü yayınladı. Ardından da birçok single albüme imza attı.Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top