Anasayfa / Magazin / Düğün İçin Öyle Bir Yer Seçtiler Ki!

Düğün İçin Öyle Bir Yer Seçtiler Ki!


Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti dünya evine girdiler.

Magazin aleminin aşklarıyla en çok konuşulan çifti Beren Saat ile Kenan doğulu’nun düğün yeri Bizans İmparatoru Anastasius tarafından 528 yılında yaptırılan 1500 yıllık tarihi Galata Kulesi oldu.

Kanal D’de 2 sezondur Beren Saat’in başrolünü oynadığı ‘İntikam’ dizisinin final yapmasının ardından Güzel oyuncu , 2 yıldır birlikte olduğu popçu sevgilisi Kenan Doğulu ile nişanlanmıştı.

Saat ve Doğulu çifti yakın zaman önce Çubuklu’daki Balıkçı Abdullah’ta nişan yemeği düzenledi. Yemekte ailelerin yanı sıra çiftin yakın arkadaşları da hazır bulunmuştu.

İddialara göre bir süre önce aile arasında sessiz sedasız nişanlanan Saat ile Doğulu, otantik bir düğün yapmak istedikleri için kendilerine önerilen birçok mekan arasından Galata Kulesi’ni seçti.

Kulenin tepesindeki restoranda gerçeleşecek düğün töreni için bir organizasyon firmasıyla anlaşan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, nisan ayının ikinci haftası nikah masasına oturacak.

Saat ile Doğulu, restoranın Boğaz ve Haliç’i gören penceresinin önüne kurulacak dev nikah masasında hastalıkta-sağlıkta ölüm onları ayırana kadar birlikte olamak için birbirlerine “Evet” diyecekler.

kaynak:rotahaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top