Anasayfa / Dünya / Döve döve öldürüp domuzlara yedirdi

Döve döve öldürüp domuzlara yedirdi


ABD’de karısına şiddet uygulayan bir adamı tutuklamaya giden polis daha da korkunç bir olayla karşılaştı. Evin ahırında yapılan incelemelerde adamın 7 yaşındaki oğlunun cesedine ait parçalar bulundu.

haber detay h8677485466341389

Amerika’nın Missouri eyaletinin Kansas City şehrinde 44 yaşındaki Michael Jones, 29 yaşındaki karısı Heather Jones’a şiddet uygulamaktan ve evde ateşli silah kullanmaktan tutuklandı.Adamı tutuklamak için eve giden polisler daha da korkunç bir gerçekle yüzleşti Gelen ihbar üzerine evin ahırını da arayan polis, Jones’in 7 yaşındaki kayıp oğlunun çürümekte olan bedeninin bazı parçalarını buldu.

Komşuları çiftin yaşları 1 ile 11 arasında değişen sekiz çocuğunun olduğunu söyledi. Lakin bir oğullarının 1 Mayıs ile 28 Eylül arasında bir tarihte kaybolduğunu söylediler. Komşuları ayrıca Heather Jones’ın eylül ayında ahırına yeni domuzlar satın aldığını ifade ettiler.

KÜÇÜK ÇOCUĞU DOMUZLARA YEDİRİĞİ DÜŞÜNÜLÜYOR

Olayı araştıran yetkililer, baba Jones’un 7 yaşındaki oğlunu döverek öldürdükten sonra küçük çocuğun vücudunun bazı parçalarını domuzlara yem ettiği ihtimali değerlendiriyor. Küçük çocuğun bedeni henüz resmi olarak teşhis edilemedi.

Cani baba Michael Jones ağırlaştırılmış silahlı saldırı, ağırlaştırılmış kötü muamele ve çocuk istismarı ile suçlanıyor.Jones’un kefalet bedeli 10 milyon dolar olarak belirlendi. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top