Anasayfa / Dünya / Doktorlar bile inanamadı

Doktorlar bile inanamadı


ABD’nin Florida Eyaleti’ndeki Boca Raton şehrinde akıl almaz bir olay yaşandı. Doğum yaptıktan akabinde kalbi duran ve 45 dakika boyunca nabız tespit edilemeyen kadın, bir daha yaşama döndü. Orada mevcut bulunan sıhhat ekibi ve hasta yakınları bir mucizeye tanık olduklarını ifade etti.

Hastanede bir kız çocuğu doğuran 40 yaşındaki Ruby Graupera-Cassimiro’nun doğumdan kısa zaman akabinde bayılması ve kalbinin durması ile çok büyük panik yaşandı.

Yaklaşık bir saat kalbi duran kadına gercekleşen tüm müdahaleler başarısız oldu ve doktorlar, Yürek Atış Monitörü dışında tüm makinaları kapatıp aileye olumsuz haberi verdi. Hasta odasına gelen çaresiz ailenin feryatları yürek burktu. Cassimiro’nun annesi, “Tanrım, onun yerine beni kırmızı ” diye bağırdı, hemşireler ise dua etmek için diz çöktü. Ve tam o sırada Cassimiro’nun kalbi tekrardan atmaya başladı.

Doktorlar ve hemşireler, bir mucizeye tanık olduklarına inanarak, “dualarımız onaylandı ” diye açıkladı .
Peki ne oldu?

Doğum esnasında annenin kan dolaşım sistemine karışan amnios sıvısı organizmanın tümünün çökmesine ne sebepten oldu. Bu ender rastlanan olayı yaşamını sürdüren her 5 kadından sadece birinin yaşama arka döndüğü açıklandı .
Kısa bir zaman içinde bir daha sağlığına kavuşan Ruby Graupera-Cassimiro, yerli televizyon kanalı „WPTV“ye açıkladı ve “Tanrı doğru insanları doğru yerde bir araya getirdi” diye belirtti .

Kaynak: hurriyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top