Anasayfa / Sosyal / Doğru Kişiyle mi Evlisiniz? Tıkla Öğren!

Doğru Kişiyle mi Evlisiniz? Tıkla Öğren!


Bu soruyu kendinize sorduğunuzda yanıt vermekte zorluk mu çekiyorsunuz?

dogru-kisi-mi (2)

Hepsi olmasa da en az 5 tanesinin olması iyiye işaret. Fazlası varsa, harika bir evliliğiniz var demektir.

1. Sürekli sizi methediyor: Siz ondan söylemesini istemediğiniz halde, o, başkalarına sizin işte elde ettiğiniz başarınızı, güzel bir konser için bilet bulmayı başarmanızı, misafirlerinizi iyi bir şekilde ağırlamanızı, doğru tatil rotası seçimi yapmanızı övmekten çekinmiyorsa, doğru adamla birliktesiniz demektir. O, sizin en büyük hayranınız (tabii annenizden sonra!)

2. Birlikte geçirdiğiniz onca yıla rağmen size kibar davranıyor:Kapıyı açmak, sandalyenizi çekmek, elinizdeki poşetleri taşımak, topuklu ayakkabınız vurduğunda sizi asansöre kadar kucakta taşımak gibi centilmen hareketlere devam ediyorsa çok şanslısınız!

3. Sizi değiştirmeye çalışmıyor: Siz ondan daha dağınık olsanız da, bazı konularda elinizde olmadan düşüncesizlik etseniz de, sizin bakış açınız onu kızdırsa da hepsine razı olan biriyle mi birliktesiniz? Tüm sıkıntılı durumları konuşup aşabiliyorsanız ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsanız doğru insanla birliktesiniz demektir.

4. “Seni özledim” sözünü içinizden gelerek söylüyorsunuz: Akşam evde görüşecek olmanıza rağmen onu ve birlikte geçireceğiniz eğlenceli zamanı özlediğinizi hissediyorsanız ne mutlu size!

5. Onun önünde utanmadan ağlayabiliyorsunuz: Her ne kadar sizin filmin bir sahnesine ağladığınızı biliyor olsa da sizi utandıracak bir yorum yapmıyorsa, o harika bir erkek!

6. Arkadaşlarınız sürekli eşlerinden şikayet ederken siz sessiz kalıyorsunuz: Karısıyla asla dışarı çıkmayan, sadece erkek arkadaşlarıyla takılan; en ufak bir ev işine dokunmayan, aksine evin kirlenmesine maksimum katkı sağlayan erkeklerden şikayet eden arkadaşlarınızla birlikteyken sessiz kalmanız sizin şanslı olduğunuzu gösterir. Tüm bunlar sizin yaşamadığınız sorunlarsa doğru kişiyle evlisiniz!

7. Arkadaşlarınıza önem veriyor: Bir arkadaşınızın sorunu olduğunda sizi, arkadaşınızla ilgilenmeniz için teşvik ediyor ya da size, arkadaşlarınızı akşam yemeğine çağırmanızı teklif ediyorsa ve onlarla sizin kadar ilgileniyorsa, o harika bir erkek!

8. Hazırlıksız yakalandığınızda bile sizi güzel buluyor: Bakımsız olduğunuz, makyaj yapmadığınız, pijamayla oturduğunuz zamanlarda bile sizi güzel ve seksi bulduğunu söylüyor ya da hareketleriyle belli ediyorsa çok şanslısınız.

9. Soluklanmanıza itiraz etmiyor: Sizi bir şeyler üzdüğünde, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmaya ihtiyaç duyarsınız. Eşiniz, yalnız kalmanıza, tek başınıza sizi iyileştirecek bir şeyler yapmanıza itiraz etmiyor, bundan rahatsız olmuyorsa ve onu tek rahatsız edenin sizin üzülmeniz olduğunu söylüyorsa, doğru eşi bulmuşsunuz demektir.

10. Birlikte yaptığınız aktiviteleri kavgasız geçiriyorsunuz: Akşam yemeğinde, yolculukta, tatilde kavga eden çiftlere çok şahit olmuşuzdur. Birlikte yaptığınız aktiviteleri kavgasız, tartışmasız geçirebiliyorsanız iyi bir birlikteliğiniz var demektir. kaynak: mgdtvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top