Anasayfa / Magazin / Dizi Aşkı Gerçeğe Döndü! İki Ünlü Oyuncu Evlilik Kararı Aldı!

Dizi Aşkı Gerçeğe Döndü! İki Ünlü Oyuncu Evlilik Kararı Aldı!


Küçük Ağa dizisinde rol icabı evli olan Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay gerçek hayatta da evlilik kararı aldı.


ask gercege dondu

Bir süredir birlikte olan çift önceki gün Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nden evlilik için gün aldılar. Nikah için hazırlıklara başlayan çift son günlerde sinirli halleriyle tepkileri üzerlerine çekti. Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay nikah dairesi çıkışı objektiflere yakalanınca yine ters tepki vermekten kaçmadılar.

Küçük Ağa dizisinde rol icabı evli olan Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay gerçek hayatta da evlilik kararı aldı. Bir süredir birlikte olan çift önceki gün Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nden evlilik için gün aldılar. Nikah için hazırlıklara başlayan çift son günlerde sinirli halleriyle tepkileri üzerlerine çekti. Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay nikah dairesi çıkışı objektiflere yakalanınca yine ters tepki vermekten kaçmadılar. Sarp Levendoğlu ve Birce Akalay ne zaman evleniyor? Ayrıntılar milliyet.com.tr’de

‘Küçük Ağa’ dizisindeki arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşen Sarp Ali Levendoğlu’yla eski manken Birce Akalay, önceki gün Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nden evlilik tarihi aldı. Nikah dairesine el ele giren çift, içeride sıraya girip, yaklaşık yarım saat bekledikten sonra görevli memurlardan evlilik için gün aldı.

1 Ağustos’ta Suada’da kıyılacak nikahla dünya evine girmeye hazırlanan ikili, nikah evraklarıyla fotoğraflarını memurlara teslim ettikten sonra girdikleri otoparkta objektiflere yansıdı.

Son günlerde ilişkileri hakkında haber yapan gazetecilere sosyal medyadan ettikleri küfürlerle gündeme gelen ikili, görüntülenmelerine tepkisiz kalamadı.

Fotoğraflarının çekilmesiyle ne yapacağını şaşıran ikiliden Akalay “Nereden çıktılar şimdi” derken, Levendoğlu kendilerini tebrik edip, nikah tarihini soran muhabirimize “Size ne? Sizi ne ilgilendiyor” diyerek tepki gösterdi.

Hayli sinirlendiği görülen Levendoğlu’nun bu sırada kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen bir hayranını da tersleyerek geri çevirdiği görüldü. İkili daha sonra koşarak indikleri nikah dairesinin otoparkından otomobilleriyle çıkıp, evlerinin yolunu tuttu. kaynak: milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top