Anasayfa / Magazin / Dilan Çıtak’ın ‘İbrahim Tatlıses’ itirafı!

Dilan Çıtak’ın ‘İbrahim Tatlıses’ itirafı!


İbrahim Tatlıses’in babası olduğunu iddia eden ama Tatlıses’in görüşmediği Dilan Çıtak, gazetecilerin sorularına cevap verdi

ibrahim-dilan

KALBİM ÇOK KIRIK

İbrahim Tatlıses ile yaşanan olaylar hakkındaki soruları yanıtlayan Dilan, “O konular ile ilgili konuşmak aslında doğru değil; ama sorarsanız ki eğer kalbim kırık değil mi? Kalbim çok kırık, kırık yani” ifadelerini kullandı.

MESAJ GEREKEN YERE ULAŞIYOR

Dilan’ın annesi Işıl Çıtak geçtiğimiz aylarda “İbrahim Tatlıses Dilan’ı nüfusuna alacak” demişti. Annesinin bu açıklaması hatırlatıldığında ise mimiklerini kullanarak sukunluk ifadesi takınan Dilan Çıtak, ardından “Bunun nedenini zaten alması gereken kişi almıştır, bunun cevabını… Mesaj gereken yere ulaşıyır şu an!” ifadelerini kullandı.

İDDİA NASIL GÜNDEME GELDİ?

Su gibi programının konuklarından biri, evlilik programının solisti Dilan Çıtak’ın İbrahim Tatlıses’in kızı olduğunu iddia etmişti. Bu iddiaların ardından Dilan ise stüdyoyu terk etmiş; Songül Karlı ve Uğur Arslan da canlı yayında “Bunu biz biliyorduk, söylemek istememiştik. Dilan pek dillendirmek istemedi” demişti. Ardından tüm gözler Dilan Çıtak annesi Işıl Çıtak ve İbrahim Tatlıses’e çevrilmişti. kaynak aksamSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top