Anasayfa / Teknoloji / Destiny 2’nin İlk Videosu Yayınlandı

Destiny 2’nin İlk Videosu Yayınlandı


Dün yapılan canlı yayınla birlikte bizlerle ilk detayları paylaşılan Destiny 2 için bir de tanıtım videosu yayınlandı. Yaklaşık üç dakika süren video boyunca oyunun hikayesine ve oynanışa dair bilgiler verildi.

İlk olarak mart ayının ortalarında resmi olarak gördüğümüz Destiny 2 için bir tanıtım yayını yapılacağı ve oyuna dair ilk bilgilerin bu yolla verileceği söylenmişti. Dün akşam saatlerinde yapılan uzunca bir yayınla birlikte Destiny serisinin ikinci oyununa dair tüm detayları da öğrenmiş olduk.

Destiny’nin ilk oyunu 2014 yılında sadece konsollar için yayınlanmış, PC oyuncularının büyük baskılarına rağmen oyun bu platforma çıkmamıştı. Dün yapılan yayınla birlikte Destiny 2’nin PC için de yayınlanacağı açıklanırken, oyunun Battle.net üzerinden oynanacağı da duyuruldu. Bugüne kadar sadece Blizzard oyunlarının yayınlandığı Battle.net, böylece ilk kez başka bir stüdyo tarafından geliştirilen bir oyuna ev sahipliği de yapmış olacak.

Oyunun çıkacağı platformlarla birlikte çıkış tarihine dair de açıklamalar yapılırken, Destiny’nin 8 Eylül’de Playstation 4 ve Xbox One platformlarında oynanabileceği belirtildi. PC için henüz tam tarih verilmezken, oyunun yönetmeni “Henüz PC çıkış tarihini belirlemedik; ancak konsollar için yapılacak çıkıştan önce olmayacağını söyleyebilirim.” dedi. Böylece Destiny’nin çıkacağı platformlar ve çıkış tarihleri de kabaca açıklandı.

Canlı yayınla birlikte ortaya çıkan ilk tanıtım videosu da Destiny 2’ye dair ilk bilgileri almamız açısından önemliydi. Oyunun hikayesinin bir kısmını bizlere gösteren video, küçük oynanış bölümleriyle de ilk oyunun hayranlarına selam göndermiş oldu. Büyük bir kitle tarafından heyecanla beklenen o oyun için yayınlanan son videoyu da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. kaynak tamindir
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top