Anasayfa / Magazin / Deniz Seki’ye Sürpriz Ziyaret!

Deniz Seki’ye Sürpriz Ziyaret!


Deniz Seki’ye Gülben Ergen ziyareti.

haber detay 027249

Sezen Aksu’nun moral mektubundan sonra şimdi de Gülben Ergen ikinci kez cezaevine giren Deniz Seki’yi ziyarete gitti. Seki cezaevine girince, “Bunca yıl bu sektörde hiç dost biriktirememişim” diye dert yanmıştı.

Bakırköy Kadın ve Çocuk cezaevi’nde yatan ünlü şarkıcı Deniz Seki’ye sanat dünyasından destek devam ediyor. ‘Uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çaptırılan Deniz Seki’ye ilk olarak Sezen Aksu bir mektup yazmış, sanatçı da “Bu buzhaneyi sımsıcak yaptı, bana yastık oldu, yorgan oldu, bu mektupla ısınıyorum” demişti.

Dün de Gülben Ergen, özel izin alarak gizlice Deniz Seki’yi ziyaret eden isim oldu. Akşam’ın haberine göre; Seki’yle bir süre dertleşen Ergen, duygu dolu anlar yaşadı. Seki’nin bu ziyarete çok sevindiği öğrenilirken Ergen, ziyaret sonrası hesabından “Olgun insan güzel söz söyleyen değil, söylediğini yapan ve yapabileceğini söyleyen adamdır” yazarak Konfüçyüs’ün sözlerini paylaştı.

TWITTER’DAN YAZMIŞTI!

Gülben Ergen, ‘Uçacaksın’ albümünde Deniz Seki’ye ait olan ‘Ya Ölümsün Ya Düğün’ parçasını seslendirmişti. O gün bugündür iki sıkı dost olan Ergen, Seki’nin yakalanması üzerine Twitter’dan ‘Deniz cayır cayır yanarken elini kolunu sallayıp pişkin pişkin gülümseyen kim bilir ne akıllı insanlar vardır’ yazmıştı.

SEZEN AKSU DA ZİYARETE GİDECEK

Sezen Aksu’nun da önümüzdeki hafta içinde Seki’yi cezaevinde ziyaret edeceği öğrenildi. kaynak milliyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top