Anasayfa / Magazin / Deniz Seki’nin Kilosu 26 bin TL!

Deniz Seki’nin Kilosu 26 bin TL!


Kısa sürede 19 kilo veren Deniz Seki, zayıflatıcı bir ürünün reklam yüzü oldu. Reklamdan 500 bin lira alan Seki’nin verdiği her kilo, 26 bin liraya eşdeğerdi!

 

Son haftalarda verdiği kilolarla gündem olan Deniz Seki, bir yandan zayıfladı bir yandan da cebini doldurdu. 19 kilo zayıflayarak eski formuna kavuşan ünlü şarkıcı, zayıflatıcı bir ürünün reklam yüzü oldu.

Seki’nin özellikle internet ortamında büyük ilgi çeken reklam karşılığında 500 bin lira ücret aldığı öğrenildi. Yani 38 bedene düşen ünlü şarkıcı, verdiği her kilo karşılığında yaklaşık 26 bin lira kazanmış oldu. Seki, bir yandan da alışveriş sitelerinin aranılan ismi haline geldi.

MODA ÇEKİMİ YAPACAK

Yakında bir moda çekiminde boy gösterecek olan Seki; bu sayede yine yüklü bir ücret alacak. Halen diyet programını sürdüren şarkıcı, vereceği pozlarla geçtiğimiz yaza damga vuran selülitli ve fazla kilolu fotoğraflarını da unutturmayı hedefliyor.

ÇELİŞKİLİ SÖZLER!

Seki, reklamda zayıflatıcı ürünün takviyesiyle kilo verdiğini söylemesine rağmen, geçtiğimiz haftalarda “Zayıflamak için hiçbir ilaç kullanmadım” demişti.kaynak:sabah
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top