Anasayfa / Magazin / Deniz Seki erken tahliye olabilir

Deniz Seki erken tahliye olabilir


İnfaz yasasının değiştirilmesi planlanırken Deniz Seki’nin de erken tahliye edilmesi gündeme geldi.

15 Temmuz darbe girişiminin ardından cezaevlerinin doluluk oranının artması nedeniyle af çıkarılması ve bu amaçla infaz yasasının değiştirilmesi için hazırlıklara start verildi. Yeni bir Kanun Hükmünde Kararname’nin Resmi Gazete’de yayımlanması ile cezaevlerindeki hükümlülerin cezalarından 5 yıl düşülmesi planlanıyor.

AVUKATI AÇIKLAMA YAPTI
haber detay h846064564

Yapılması planlanan düzenlemeye göre af, 1 Ocak 2016 tarihinden önce işlenen suçlar için geçerli sayılacak. Bu gelişme halen Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevi’nde bulunan Deniz Seki için de erken tahliye yolunda umut oldu.

Seki’nin avukatı Naim Karakaya, “Henüz bir şey söylemek için erken ama söz konusu yasa yürürlüğe girerse Deniz Hanım’ın dışarı çıkma ihtimali doğar” diye konuştu.

ÖZGÜR HAYAT ŞOVU
haber detay h87096453.3
Bu arada Deniz Seki’nin cezaevinden çıktıktan sonra reality show programıyla ekrana gelmesi gündemde. Bir yapım şirketi, hayatını anbean görüntüleyerek ekrana getirmek için sanatçının menajerine teklif götürdü.

Deniz Seki’nin de özgür hayatının ilk dönemlerini belgeleyecek bu formata sıcak baktığı, kararını önümüzdeki hafta vereceği belirtildi. kaynak ensonhaberSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top