Anasayfa / Magazin / ‘Deniz Seki çok ağladı, çok üzgün’

‘Deniz Seki çok ağladı, çok üzgün’


Sanatçı dostları Deniz Seki’yi ziyaret etti.

haber detay 26950166

Sanatçılar Tülay Özer, Baha Boduroğlu, Huri Sapan ve Bilgen Bengü “uyuşturucu ticareti yapmak” suçundan aldığı 6 yıl 3 ay hapis cezasının infazı için cezaevinde bulunan şarkıcı Deniz Seki’yi ziyaret etti.

Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu’nda kalan Deniz Seki ile yaklaşık 1 saat görüşen sanatçılar, çıkışta basın mensuplarına açıklama yaptı.

Sanatçı Zerrin Özer’in kardeşi Tülay Özer, Deniz Seki’nin gayet iyi olduğunu, kendilerini görünce çok duygulandığını, güzel şeyler konuştuklarını söyledi.

“DENİZ’İ YALNIZ BIRAKMAYIN”
Deniz Seki’nin çok güzel şeyler yapacağına inandığını anlatan Özer, ”Bütün birikimini milyonlarca insanla paylaşacağını biliyorum. Bambaşka bir kişilikle yeniden doğacak. Allah bütün suçsuzları kurtarsın. Arkadaşımızın masum olduğuna inanıyoruz. Gönlümüz, hislerimiz, duygularımız öyle diyor, inanıyoruz. Deniz, iyi olduğunu söyledi. Kardeşini sordu. Mantıklı, şuurlu bir röportaj yaptık. Bütün arkadaşlarıma çağrı yapıyorum. Denizciğimi yalnız bırakmayın. İnsanların başına ne geleceği belli olmaz. Hepimizi Allah kuru iftiralardan esirgesin. O yüzden bütün arkadaşların ilgisini bekliyoruz, ona yaşam gücü verecektir” diye konuştu.

Baha Boduroğlu, Deniz Seki’nin moralinin bozuk olmasının kendilerine üzdüğünü ifade ederek, şu görüşleri dile getirdi:

“Deniz Seki, dostumuz, kardeşimiz, camiamızın sevilen bir insanı. Destek vermeye devam edeceğiz. Deniz’i orada görmenin yıkıklığı vardı üzerimizde. Karşılıklı ağlaştık. Desteğimiz sürecek. Hapis yatacak kadar büyük şeyler yapmadığına inanıyoruz. Cezasını zaten çekmişti. Rahatsızlığıyla ilgili bir şey de söylemedi. Morali bozuk. Sanatçı olmak evrene, dünyaya açılmak. İnsanı küçücük bir yere sokarsanız nasıl olur? Bunu bir düşünün. Kızcağızın bu bakımdan morali çok bozuk.”

“ÇOK AĞLADI”
Sanatçı Huri Sapan ise Deniz Seki’nin rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olacağını söylediğini belirterek, Seki’yi çok zayıflamış gördüklerini söyledi.

Deniz Seki’nin bir üst mahkemeye itirazda bulunduğunu ve onun sonucunu beklediğini dile getirerek, “Deniz Seki, çok ağladı, çok üzgün. Elimizden geldiğince moral vermeye çalıştık. Konser yapacağımızı söyledik. Biz böyle konuştukça daha da ağladı. Ben zaten çocukluğundan tanıyorum. Bunların da üstesinden geleceğini söyledik, ağladık. Bizi karşısında gördüğü için sevinçten ağladığını söyledi. Kolay bir şey değil. Bir anda kapalı bir yere kapatıyorsun. Nasıl olabilir? Ben suçlu olduğuna inanmıyorum. Deniz Seki, bunları hak edecek bir şey yapmadı. Kurban bence” ifadelerini kullandı. kaynak gazetevatanSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top