Anasayfa / Sinema / Deniz Çakır ’40’ adlı filmde oynadı

Deniz Çakır ’40’ adlı filmde oynadı


Deniz Çakır, ’40’ adlı sinema filminde kafası karışık bir genç kızı oynadı. Çakır, rol gereği Budist, Hıristiyan sonra da Müslüman oldu!

NE İSTEDİĞİNİ BİLMİYOR

‘YAPRAK Dökümü’ dizisinde ‘Ferhunde’ karakterini canlandıran Deniz Çakır, ‘sorunlu’ rollerin aranılan ismi oldu! Genç oyuncu, Aralık ayında vizyona girecek ’40’ filminde de ‘Sevda’ adında hayatta yerini bulamamış bir kızı canlandırıyor. Ne istediğini bilmeyen ‘Sevda’ sürekli din değiştiriyor.

DOKUZ AY BUDİST OLDU

ÇAKIR, filmde rol gereği önce Budist olup dokuz ay boyunca bu inancı benimsiyor. Ardından 17 ay boyunca bir Hıristiyan gibi yaşıyor. Sevda, iki inanç sisteminde de mutluluğu bulamayınca Müslüman oluyor.

MİNİK SERÇE’DEN ’40’ FİLMİNE ŞARKI!

‘Yaprak Dökümü’ dizisiyle ünlenen Deniz Çakır’ın başrolünü ‘Heroes’ dizisinin oyuncusu Ntane Guma Mbaho Mwine ile paylaştığı ’40’ isimli film, Aralık ayında vizyona giriyor. Çekimlerine bundan iki yıl önce başlanan, yönetmenliğini Emre Şahin’in yaptığı filmin ’40’ isimli şarkısında da Sezen Aksu’nun imzası bulunuyor. Deniz Çakır filmde sürekli din değiştiren; 17 ay Hıristiyanlığı, dokuz ay Budizmi, üç ay da Müslümanlığı deneyen ‘Sevda’ isimli bir hemşireyi canlandırıyor.

Kaynak:SabahSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top