Anasayfa / Magazin / Demet Akalın’dan Kızı Hira’ya Şok İtiraf

Demet Akalın’dan Kızı Hira’ya Şok İtiraf


Çiçeği burnunda anne Demet Akalın anneler gününde Instagram’dan kızı Hira için özel bir mesaj yayınladı. Demet Akalın’ın kızı için yazdıkları takipçilerinide duygulandırdı. Demet Akalın’ın Hira mektubu kısa sürede sosyal ağda yayıldı

Genç şarkıcı Demet Akalın eşi Okan Kurt istiyor diye hamile kalmış ve yazdığı mektuba göre pekte istemeyerek kzını dünyaya getirmişti. Hira Kurt daha küçücük olmasına rağmen anne ve babasının göz bebeği haline gelmiş ve Türkiye’nin her yerinden hediye yağmuruna tutulmuştu.

Demet Akalın hamilelik döneminde aldığı kilolardan dolayı bunalıma girmiş ve yoğun bir spor programı ile aldığı kilolardan kısa sürede kurtulmuştu. Bugün Demet Akalın kızı Hira için uzun bir mektup yazdı ve bu mektubunu Instagram sayfasından takipçileriyle paylaştı.

Mektupta içini döken anne Demet Akalın ne zorluklarla kızı Hira’yı hayatına aldığını ve ne zaman anne olduğu hissettiğini açıkladı.

İşte Demet Akalın’ın kızı Hira için yazdığı o mektuptan bir bölüm;

Ah lokum kızım. Senin keyfinin daha yeni çıkarıyorum. İlk Anneler Günü’mü kutlayacağım. Umuyorum baban bizi güzel bir tatile götürür. Öyle güzel duygular içindeyim ki, herkes “Kucağına alınca anlayacaksın hayatın değişecek” derdi. Bende “Hayatımdan memnunum” derdim. Çocuk ayak bağı olacak gibi geliyordu. Yemeğe gittiğimizde ellerindeki telefonla evdeki kameraya bakan arkadaşlarım vardı… “Ne büyütüyorsunuz? Dadısı, anneannesi başında” diyerek çok kızardım, anlamazdım. Tıpkı seninde doğduğunda da anlamadığım gibi. Sen 6 günlükken hastaneye gittiğimizde seni sadece altında bir bezle 12 saat bir ışığın altında yatırdıklarında her şey değişti…

Ben Anne Oldum

Dayanamam ki senin ağlamana. Düşün o gece yoğun bakımın önünde seni beklediğim anları. Hem sevgi, hem sorumluluk hem “Ya bir şey olursa” korkusuyla yaşadığım duygu karmaşasında korkuyorum, panikliyordum ama ondan sonra “Ben anne oldum” dedim. Oysa ki ilk günler serumlarla yatarken “Allah’ım ne olur gitsin benden” diye düşünüyordum… kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top