Anasayfa / Magazin / Demet Akalın Ateş Püskürdü!

Demet Akalın Ateş Püskürdü!


Genç ve güzel popçu Demet Akalın şok bir gelişmeye imza attı.Ünlü popçu kendisini görmek için gelen bayan hayranını sosyal medyadan tepki gösterince eleştiri oklarının hedefi haline geldi. Ünlü popçu yaptığı ilginç çıkışa gündeme bomba gibi düştü.

demet akalin sok aciklama

Yaptığı başarılı albümlerle adından söz ettirmeyi başaran ünlü popçu Demet Akalın çılgınlıklarına bir yenisini daha ekledi.Demet Akalın evinin önünde kendisini görmek için gelen ve kendisini bulamayan bayan taraftarı not bıraktı.Demet Akalın bu sürpriz gelişmeyi sosyal paylaşım sitesinden çok ilginç cümlelerle paylaştı.

fjSXlQs

Akalın, M.K., adlı hayranının kapıya bıraktığı “Kaç saat kapında bekledim gelmedin be Demet Abla. Seni çok seviyorum bir gün karşılıklı kahve içebilmek dileğiyle” notuna sinirlenip fotoğrafı İnstagram’dan paylaştı. Akalın’ın fotoğraf altına “Kapıya kadar gelip insanları korkutmak ne demektir ya, bu nasıl bir terbiyesizliktir. Kim çağırdı seni? Bir de karşılıklı içecekmişiz, dingonun ahırı mı burası? Bu ne cüret?” yazdı. Takipçilerinin terbiyesizlikle suçladığı Akalın, tepkiler artınca fotoğrafı sildi.

8nkKRmw

kaynak: siirtajansSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top