Anasayfa / Magazin / Dayan Müslüm Baba

Dayan Müslüm Baba


Dualar Müslüm Gürses’le…

Müslüm Gürses 019400293

Türkiye, sabah erken saatlerinde ‘Öldü’ haberiyle sarsıldı. Bir açıklama yapan doktoru ‘Durumu iyi değil. Kaybedebiliriz. Ancak beyin ölümü gerçekleşmedi’ dedi

Arabeskin Müslüm Baba’sından kötü haber… Geçirdiği by-pass ameliyatının ardından 4 aydır yoğun bakımda tutulan Gürses’in durumu kritik. Sanatçının doktoru Deniz Şener, “Durumu iyi değil. Kaybedebiliriz. Ancak beyin ölümü gerçekleşmedi. Solunum desteğini sürdürüyoruz. Beyin ölümü için kriterler vardır. Bu kriterler içinde beyin ölümü gerçekleşmiş değil” açıklamasında bulundu.

İKİ BAKAN SINIFTA KALDI

USTA yorumcunun yaşamını yitirdiğini içeren yorumlar ise sabah erken saatlerden itibaren sosyal medyayı salladı. “Müslüm Gürses’i kaybettik. Çok üzgünüm, başımız sağolsun. Ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum” şeklinde bir tweet atan Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, daha sonra bir düzeltme yayınladı: Bizim arkadaşlar teknik bir hata yapmış. Rabbim uzun ömür versin inşallah… İki saat önce aldığım bilgi nefes alıp verdiğiydi ve durumunun kritik olduğuydu.

MALİYE Bakanı Mehmet Şimşek de twitter’a şunları yazdı: Müslüm Baba! Mekânın cennet olsun Nur içinde yat. Seni unutmayacağız.

– Orhan Gencebay:
Ben de 13 yıl önce by-pass geçirdim. 5 damar takviyesi oldu. Yaradan bana izin verdi. İkinci ömrümü yaşıyorum. Allah’tan ümit kesilmez. Müslüm için dua ediyorum.
– Adnan Şenses: Rabbim bize onu nasip etsin; sağlığına kavuştursun. Dualarınızı eksik etmeyin.
– Ferdi Tayfur: Şu an kalbi çalışıyor. Ama durumunun iyi olmadığını söylüyorlar. İnşallah düzelir.
– Sezen Aksu: Doktoru kalbinin attığını söyledi. Makineye bağlıymış. Allah’tan ümit kesilmez.
– Hakkı Bulut, hastaneye girerken “Mekânı cennet olsun” dedi. Çıkarken ise şunları söyledi: Ben buraya öldü sanıp geldim. Eşi Muhterem Nur’la konuştum. Kalbi halen atıyor. Allah’ım şifa versin.
– Selami Şahin: Allah’tan umut kesilmez. Müslüm Gürses için adak adadım. İnşallah ayağa kalkacak. kaynak aksamSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top