Anasayfa / Dünya / Dayakçı Kocasıyla Annesi…

Dayakçı Kocasıyla Annesi…


İngiltere’de erkek arkadaşı tarafından dövülen 22 yaşındaki Chelsea Hopper, bir ‘darbe’ de annesinden yedi.

haber detay h87946846653

Kızının erkek arkadaşı Kevin Scott ile birlikte olduğu ortaya çıkan 47 yaşındaki Jacqueline Hopper, kendisine yöneltilen suçlamaları önce yalanladı, bir süre sonra ise gerçeği kabul etti.

İngiliz Mirror gazetesinin haberine göre, Ağustos 2014’te tanışan Chelsea ve 35 yaşındaki Kevin, Şubat 2015’te Scunthorpe kasabasında aynı eve taşındı. Ancak sevgilisinin başka kadınlarla ilişkisi olduğundan şüphelenen Chelsea, bu düşüncelerini Kevin ile paylaşınca erkek arkadaşından şiddet gördü.

Sevgilisi tarafından dövülen Chelsea, bunun üzerine ailesinin yanına taşındı. Ancak Kevin’in özür dilemesinin ardından sevgilisinin evine döndü ve bu sırada genç adamın Facebook hesabına gönderilen bazı mesajları fark etti.

Gelen mesajlar, Kevin ile Chelsea’nin annesi arasındaki bir ilişkiyi işaret ediyordu.
haber detay h87948668
Uzun süre bu iddiayı reddeden anne Jacqueline Hopper sonunda itiraf etti: “Bu bir ilişki değildi. Üç kez birlikte olduk.”

Duydukları karşısında şoke olan Chelsea, kendisinden çok babasına üzüldüğünü söyledi.

“Ona annemi terk etmesi için yalvardım. Ama 27 yıldır birlikte oldukları için bunu yapamadı. Sanırım onsuz yapamayacağından korkuyordu” diyen Chelsea, kendisini döven eski sevgilisi Kevin’i geçen mahkemeye verdi. kaynak hurriyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top