Anasayfa / Gündem / Damat nikâhtan bir gün sonra hayatının şokunu yaşadı!

Damat nikâhtan bir gün sonra hayatının şokunu yaşadı!


Nikâhtan sonra yüz yüze gelmediği eşinden gelen boşanma tebligatı ile büyük şok yaşayan genç mahkemede bir kez daha yıkıldı. Bir gün evli kaldığı eşine ayda 500 lira nafaka ödemesine karar verildi.

Akıllara durgunluk veren olay İstanbul’da yaşandı. İddiaya göre, 28 yaşındaki Atakan Varlı 2015 yılında Kübra isimli bir kadınla tanıştı ve ikili hayatlarını birleştirme kararı aldı. Önce nişan yapıldı, aileler tanıştı ve nikâh yapıldı.

Tekirdağ Çorlu’da düğün yapılacaktı ama nikâhtan sonra genç çift yüz yüze bile gelemedi. Bir hafta sonra ise gencin eline boşanma tebligatı ulaştı. Kendini bir anda mahkemede bulan genç verilen kararla ikinci kez yıkıldı. Bir gün evli kaldığı ve en son nikahta gördüğü eşine ayda 500 lira nafaka ödemesine karar verildi. İddiaya göre, kayınpederi ise 100 bin lirasını çaldı.

Nikahtan sonra eşini hiç görmediğini söyleyen Varlı, “Nikahtan sonra kızı hiç görmedim. Araştırmaya başladım, beni aldattığını gördüm. Benimle nikâhlı olduğu hâlde farklı erkeklerle konuşmalarını yakaladım. Düşünün, bir gün evli kaldım, ikinci günü çekti gitti. Nikâhı kıydıktan sonra hiç görmedim. Üstüme icralar gelmeye başladı. Babasından ev alacaktım, babasına yüz bin lira para verdim. Babasından da haber yok, kızdan da haber yok. Buna istinaden üç yıldır nafaka ödüyorum” dedi. kaynak turkiyegazetesi
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top