Anasayfa / Dünya / Çocuğu erkek doğunca şaşıran annenin ifadesi viral oldu!

Çocuğu erkek doğunca şaşıran annenin ifadesi viral oldu!


Çocuk beklemek bütün anne ve baba adayları için dünyadaki en güzel duygulardan biridir.

haber detay h68741761648065430

Doğumdan sonra yüzlerde oluşan ifadeleri yakalamak da fotoğrafçıların en ilginç çalışmaları arasında oluyor. Avustralya’da bir annenin yüzündeki ifade ise sosyal medyada günün en beğenilen karelerinden biri oldu…

Avustralyalı Koto Nakamura isimli anne adayı kız bebek bekliyordu ve ismini de Hinata koyacaktı. Yakınlarından yeni bebeği için gelen hediyeler bile pembeydi. Ancak doğum sırasında anne ve baba adayının beklemediği bir şey oldu. Doğum anını ölümsüzleştirmek için tuttukları fotoğrafçı da bu anları kayıt altına aldı.
haber detay h84856673270892bfa8
Doğum yaptıktan sonra kız olarak beklediği bebeğinin aslında erkek olduğunu gören annenin şaşkın hatta şok geçirmiş yüz ifadesi de doğum fotoğrafçısının objektifinde ölümsüzleşti.

Büyük şaşkınlık geçiren anne kısa süre sonra sevinç gözyaşlarına boğuldu. Söz konusu fotoğraf için ise yeni anne, “Birkaç saniyeliğine şok geçirdim ama daha sonra bebeğin kız ya da erkek olmasının benim için önemli değildi zaten” dedi.
haber detay h363180034530061546
Bebeğinin ismini Japonca’da büyük ve zarif anlamına gelen Taiga koymaya karar veren annenin artık büyüdüğü zaman oğluna anlatacağı komik bir hikâyesi var. kaynak hurriyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top