Anasayfa / Gündem / Burdur’daki cinayetin zanlısı baba tutuklandı!

Burdur’daki cinayetin zanlısı baba tutuklandı!


Burdur’un merkez ilçesine bağlı Yazıköy’de Ramazan Bayramının ikici günü evlerinin yakınındaki tarlalarında sırtından vurulmuş halde bulunan 22 yaşındaki Tahsin Göksel’in cinayet zanlısı olarak babası Mehmet Göksel(47) tutuklandı.

Ramazan Bayramının ikinci günü evlerinin yanındaki tarlada sırtından av tüfeği ile vurulmuş olarak bulunan Tahsin Göksel ağır yaralı olarak Ambulansla getirildiği Burdur Devlet Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirmişti.

Olayla ilgili olarak baba Mehmet Göksel ve Dede Tahsin Göksel Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı. Jandarmadaki sorgularının ardından Savcıya ifade veren baba ve dede tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edildi.

Baba Göksel, ifadesinde sabah tarlaya balya yapmaya gittiklerini, geldikten sonra eşi ve oğluyla kahvaltı yaptıklarını, kahvaltı sonrasında oğlunun evden çıktığını ve bir süre sonra silah sesi duyarak gittiğinde oğlunu yerde yatar halde gördüğünü ve ambulansı çağırdığını söyledi. Mahkeme Dede Tahsin Göksel’i serbest bıraktı. Baba Mehmet Göksel’i ise kasten adam öldürme suçundan tutuklanarak Burdur E Tipi Kapalı ceza evine götürüldü. kaynak burdurweb
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top