Anasayfa / Gündem / Cinayet işlediğine kimseyi inandıramadı

Cinayet işlediğine kimseyi inandıramadı


Çarşı Polis Merkezi’ne giden 17 yaşındaki B.F., dün gece yarısı sahildeki yat limanı civarında bir erkeğin arkasından beline sarılarak taciz ettiğini ve kendisinin de başına taşla vurarak öldürdükten sonra denize attığını iddia etti.

haber detay h6914482

Ceset bulunamadı.Çocuk hakkında suç uydurmaktan soruşturma başlatıldı.
Tekirdağ’da polis merkezine giden 17 yaşındaki B.F., gece yarısı sahilde kendisini beline sarılarak taciz eden bir kişiyi başına taşla vurup öldürdükten sonra denize attığını söyledi.

Polis ekipleri itiraf üzerine olayla ilgili araştırma başlattı. Yat limanı civarında savcılık talimatıyla yer gösterme yapılırken, B.F. başından geçtiği önü sürülen olayı ayrıntılarıyla anlattı. Bunun üzerine Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Deniz Şubesi Sualtı grubu dalgıçları denizde arama yaptı. Ancak yat limanında ve denizde saatlerde süren inceleme ile aramalarda herhangi bir ize rastlanmadı.

SUÇ UYDURMAKTAN SORUŞTURMA AÇILDI

Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü’nde yeniden ifadesi alınan B.F., cinayet işlediğini ısrarla atmasına rağmen, anlattıklarını kanıtlayabilecek herhangi bir delil bulanamadı.

İfadesinin ardından savcılığa sevk edilen B.F., ‘Asılsız suç uydurmaktan’ suçundan ifadesi alınarak tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Soruşturma sürüyor. kaynak milliyetSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top