Anasayfa / Gündem / Çifte cinayet işleyip canlı yayın yaptı!

Çifte cinayet işleyip canlı yayın yaptı!


Yozgat’ın Sarıkaya ilçesinde itfaiyede taşeron işçi olarak çalışan Doğan Murat dün akşam barda kendisini döven Kenan Savacı ve Ertuğrul Kandırmaz’ı, bu sabah tabancayla öldürdü. Ardından kaçan katil sosyal medyadan canlı yayın yaparak tehdit ve küfürler savurdu.

haber detay h8061040

Belediye itfaiyesinde çalışan Doğan Murat (41), aynı birimde çalışan Kenan Savacı (42) ve fırıncı Ertuğrul Kandırmaz (40) ile dün akşam saatlerinden tarihi Roma Hamamı karşısında bulunan bir bara gitti. Burada çıkan tartışma kavgaya dönüşünce Doğan Murat’ı iddiaya göre Kenan Savacı ve Ertuğrul Kandırmaz dövdü.

Olaydan sonra evine giden ve dövülmeyi hazmedemeyen Doğan Murat, bu sabah saat08.30’da ilçenin Baran Caddesi’nde karşılaştığı Kenan Savacı’yı tabancayla başından vurdu. Buradan yakındaki fırına giden Doğan Murat, fırıncı Ertuğrul Kandırmaz’ı da vurdu.

Ağır yaralanan Kenan Savacı ve Ertuğrul Kandırmaz kaldırıldıkları Sarıkaya Devlet Hastanesi’nde hayatlarını kaybetti.

‘KABADAYILIĞIN SONUNU GÖRSÜNLER’
Çifte cinayetin ardından kaçan Doğan Murat, sosyal medyadaki hesabından canlı yayın yaparak bazı kişilere de tehditler savurdu.

Polisin takibi sonucu ilçe merkezinde saklandığı yerde yakalanan Doğan Murat bsağlık kontrolü için götürüldüğü hastaneden çıkarken gazetecileri görünce ’Kabadayılığın sonunu görsünler’ diye bağırdı. kaynak posta
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top