Anasayfa / Sosyal / Çiçekli gelin taçları

Çiçekli gelin taçları


Romantik bir gelinin en iyi aksesuarı birbirinden renkli ve güzel kokan çiçeklerdir…

haber detay h8790264d8702987

Özellikle de yaz mevsiminin geldiği şu günlerde kır düğünleri, sahil düğünleri, havuz başı düğünler çok yapıldığından gelinler saç aksesuarı konusunda çıkmaza düşebiliyorlar. Hâlbuki bu düğün konseptlerine en uygun saç aksesuarlarından biri de çiçekli gelin taçları…

Çiçekli gelin taçları sayesinde gelinliğiniz de siz de çok daha romantik ve yaz konseptine uyumlu bir gelin modeli olacaksınız. Çiçekli gelin taçlarınız hem vintage bir hava yaratacak hem de düğün konseptiniz ile uyum sağlayarak farklı bir kombin oluşturabileceksiniz.

MİS GİBİ KOKAN GELİN TAÇLARI
haber detay h68620461058108
Çiçekli gelin tacı konusunda özgürsünüz. İstediğiniz büyüklük, istediğiniz renk ve çiçeklerle bezeli bir gelin tacını çok kolay ve ekonomik bir şekilde elde edebilirsiniz.

Çiçekli gelin tacınızın arasında dağ kekiği veya lavanta gibi çiçeklerden de koydurduğunuzda sizi tebrik eden misafirler çiçek gibi kokan bir gelin diye arkanızdan konuşacaklar…

haber detay h6204564040586766
Geceye gelinliğiniz, düğün mekanınız ve güzelliğiniz ile olduğu kadar farklı çiçeklerle bezeli gelin tacınızla da damga vurmaya ne dersiniz?
kaynak hurriyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top