Anasayfa / Gündem / Cezaevi arkadaşının eşiyle…

Cezaevi arkadaşının eşiyle…


Cezaevinden tahliye olan arkadaşına eşini cezaevine getirmesini istedi. Eşi ve cezaevi arkadaşı ilişki yaşamaya başladı. Zikri Pınarbaşı serbest kalınca kanlı planını hayata geçirdi

haber detay h6546637546658

Uyuşturucu suçundan Silivri cezaevi’nde yatan Zikri Pınarbaşı ve İsmet Alkan cezaevinde tanışıp arkadaş oldu. Alkan bir süre sonra serbest kaldı. Pınarbaşı serbest kalan arkadaşından eşi İlksun K.’yı cezaevine getirmesini rica etti ve telefonunu verdi.

İMAM NİKAHIYLA EVLENİP BİRLİKTE YAŞAMAYA BAŞLADILAR

İddiaya göre İsmet Alkan ile İlksun K. arasında zamanla duygusal ilişki oluştu. İkili imam nikahıyla evlenip birlikte yaşamaya başladı. İlksun K., bir süre sonra cezaevinden çıkan Zikri Pınarbaşı’ndan boşandı.

Vatan’dan Tolga Atar’ın haberine göre eşinin kendisinden ayrılmasından Alkan’ı sorumlu tutan Pınarbaşı, onu ölümle tehdit etti. Pınarbaşı bir süre sonra bir kafeden çıkan Alkan’ı kurşun yağmuruna tutarak öldürdü.

MÜEBBET HAPİS CEZASI İSTENDİ

Pınarbaşı cinayetin sanığı olarak tutuklanırken ona yardım ettiği iddiasıyla iki arkadaşı da cezaevine gönderildi. Soruşturmasını tamamlayan savcılık tutuklu üç sanık hakkında da tasarlayarak adam öldürmek suçundan ağırlaştırılmış müebbet hapis istemiyle iddianame hazırladı. Önceki gün görülen duruşmada savcılıkta da susma hakkını kullanan Zikri Pınarbaşı ifade vermedi. Diğer iki sanık ise haklarındaki iddiaları reddetti. kaynak postaSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top