Anasayfa / Magazin / Cem Yılmaz ve kuzeni 16 yıl sonra karşılaştı

Cem Yılmaz ve kuzeni 16 yıl sonra karşılaştı


Cem Yılmaz imza gününde 16 yıldır görmediği akrabasıyla karşılaştı.

cem yilmaz ve kuzeni

Alış veriş merkezinde imza günü düzenleyen Cem Yılmaz’ın yanına gelen bir bayan ise Yılmaz’a ‘Sen benim dayımın oğlusun’ dedi. 16 yıldır görüşmediklerini söyleyen Hasibe Yılmaz Aktaş’ı karşısında görünce Cem Yılmaz çok şaşırdı. Duygu dolu anların yaşandığı imza gününde, birbirlerine sarılan akrabalar kısa bir süre sohbet etti.

Yoğun ilgi gören imza gününde ise neredeyse izdiham yaşanacak noktaya geldi. İzlenme rekorları kıran “CM101 Fundamentals” DVD’sinin ilk imza günüde hayli neşeli olan Yılmaz, sevenleri ile bir araya gelip bol bol fotoğraf çektirdi ve sohbet etti. Cem Yılmaz’ın imzaya gelenlerle tek tek ilgilenmesi de dikkatlerden kaçmadıCem Yılmaz sevenleri ile imza gününde bir araya geldi. Son oyununun DVD’sini imzalayan ünlü komedyeni bir sürpriz bekliyordu.

HALA KIZI DA SIRADAYDI

Saatler öncesinden sıraya giren hayranları arasında dikkat çeken bir isim de vardı. Cem Yılmaz’ın yıllardır görmediği halasının kızı Nesibe Yılmaz, sıra kendisine geldiğinde ağlayarak uzun süre ünlü komedyene sarıldı.

“ÇOK HEYECANLANDIM”

Kameralara açıklamada bulunan Nesibe Yılmaz, “Kendisi dayımın oğlu olur, 16 yıldır görüşmüyorduk, çok heyecanlandım o yüzden ağlıyorum” diye konuşt
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top