Anasayfa / Magazin / Canlı Yayında Şok Görüntü

Canlı Yayında Şok Görüntü


SHOW TV ekranlarında yayına gelen Her Şey Dahil adlı eğlence programının ünlü sunucusu Çağla Şİkel’in başına canlı yayında çok talihsiz bir kaza geldi.Güzel sunucu partneri Alişan ile dans etmeye çalışırken bir anda elbisesinin askısı düştü ve göğsü görün.

haber resim 1139286

SHOW TV ekranlarında yayına gelen Her Şey Dahil adlı eğlence programının ünlü sunucusu Çağla Şİkel’in başına canlı yayında çok talihsiz bir kaza geldi.Güzel sunucu partneri Alişan ile dans etmeye çalışırken bir anda elbisesinin askısı düştü ve göğsü göründü.Çağla Şikel’in şok görüntüleri magazin gündemine bomba gibi düştü.

Güzel sunucu Çağla Şikel canlı yayın kurbanı oldu.Ünlü sunucu canlı yayında Alişan ile dans ederken birden elbisesinin askısı düştü ve göğsü göründü.Çağla Şikel canlı yayında neye uğradığını şaşırdı.Alişan ise durumu toparlamaya çalışda da çok geç kaldı.Çağla Şikel’in göğüs frikiği sosyal medyayı salladı.Programda Alişan ile dans eden Şikel’in elbisesinin askısı düşünce göğsü açıldı. Bir anda ne olduğunu anlayamayan Şikel, toparlanmaya çalışsada frikik vermekten kurtulamadı. kaynak turktimeSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top