Anasayfa / Magazin / Can yerine keşke Beyaz olsaydı…

Can yerine keşke Beyaz olsaydı…


Meryem Uzerli hamile ve zor günler yaşadığını Ayşe Arman’a röportajında anlattı.

meryem uzerli img 45687 Röportajın dikkat çeken bir kısmı da Meryem’in bir ara Beyaz’a duyduğu aşkı anlattığı bölümdü. Hiç gündeme gelmemişti. Keşke Can yerine Beyaz olsaydı herşey daha farklı olurdu belki..

Meryem Uzerlinin “Türkiyede birinden çok etkilendim, onun haberi yoktu” diye bahsettiği platonik aşkının şovmen Beyazıt Öztürk olduğu ortaya çıktı.

Meryem Uzerli’nin “Türkiye’de birinden çok etkilendim, onun haberi yoktu” diye bahsettiği platonik aşkının şovmen Beyazıt Öztürk olduğu ortaya çıktı.

Oyuncu Meryem Uzerli 3,5 aylık bebeğinin babası Can Ateş’e verdi veriştirdi. Eski sevgilisi Ateş hakkında “Yanlış adama aşık oldum. Onunla birlikte özgüvenim yerle bir oldu” dedi. Ateş’ten önce Türkiye’de bir erkekten hoşlandığını da “Ama onun haberi bile yoktur, platonikti zaten. Tabii bir şey olmadı” sözleriyle anlattı.

Uzerli’nin isim vermeden bahsettiği platonik aşkının şovmen Beyazıt Öztürk olduğu öğrenildi. 2011 yılında “Beyaz Şov” a katılan Uzerli program süresince Öztürk’e olan yakınlığıyla dikkat çekti. İkili program sonrası da görüşmeye devam etti , ancak arkadaşlıkları ilişkiye dönmeden son buldu.

İkili, 2011 yılında Cihangir’deki bir kafede birlikte görüldüğü haberiyle gündeme gelmişti.

Uzerli’nin röportajında Türkiye’deyken en mutlu olduğu anları sıralarken listeye “Beyaz Show”da geçirdiği dakikaları da eklemesi, iddiayı güçlendirdi. kaynak haber01Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top