Anasayfa / Magazin / Burak Özçivit’in Sevgilisinden Evlilik Açıklaması

Burak Özçivit’in Sevgilisinden Evlilik Açıklaması


Ünlü Oyuncu Burak Özçivit ile aşk yaşayan Ceylan Çapa ilişkisi hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

ozcivit

Son zamanlarda ilişkilerinde ayrıldıkları haberi ile gündeme gelen Burak Özçivit ile Ceylan Çapa ikilisi bu sefer evlilik ile gündeme geldi.

Akşam Gazetesinin yaptığı habere göre Ceylan Çapa ve Burak Özçivit ikilisi şuanda evlilik hayalleri kurmuyor.

Eda Yenigün ve Seda Yenigün kardeşlerin ‘Davet çok elbisem yok’ markasının Bebek’te gerçekleştirilen lansmanına katılan Ceylan Çapa giyim tarzı ve Burak Özçivit ile birlikteliği hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

Ceylan Çapa “Bende Eda ve Seda ile çalışıyorum. Yeni markaları yakından takip ediyorum. Saçlarım koyu olduğu için yeşil renkleri tercih ediyorum. Mor dahil her rengi giyebilirim, renk sıkıntım yok! Dekoltelerde daha çok mini giymeyi tercih ediyorum” dedi.

İNŞALLAH…

Ceylan Çapa ilişkisi hakkında da konuştu. Çapa, Burak Bey ile evlenmeyi düşünüyor musunuz sorusuna, “Şu an öyle bir şey düşünmüyoruz. Zamanın ne göstereceği de belli olmaz. İnşallah…” dedi.

Burak Özçivit’in yeni restaurantıyla ilgili olarakta Ceylan Çapa “Çok güzel, Burak’la birlikte gidiyoruz. Özellikle mantı ve hamburger düşkünüyüm’ diye konuştu. kaynak:haberturkSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top