Anasayfa / Magazin / Bülent Ersoy’dan Deniz Seki Açıklaması

Bülent Ersoy’dan Deniz Seki Açıklaması


En son Deniz Seki için ‘Kondurmak istemiyorum’ diyen Bülent Ersoy, sahneden önce gazetecilerin karşısına çıktı. Ersoy, zehir zemberek açıklamalar yaptı.

haber detay 3515438411

Bülent Ersoy, önceki akşam Günay Restaurant’ta sahne aldı. Konser öncesi gazetecilerin karşısına çıkan Diva, uyuşturucu kullanmak ve temin etmek suçundan hapis yatan Deniz Seki için zehir zemberek açıklamalar yaptı. Sezen Aksu’nun Seki’ye mektup yazmasını değerlendiren Ersoy “Sezen benim can arkadaşım. O mektubu moral olması için yazmıştır. Onu desteklediği için değil, orada kendine mukayyet ol, üretmeye, çalışmaya devam et diye destek amaçlı yapmıştır” dedi.

‘NEDEN SADECE O GİRDİ’

Ersoy, “Sezen Aksu hapis yatmadı, ben yattım. Kimse benim kadar bilemez. Yalnız o yapmadı diğer yapanlar arsız arsız geziyorlar. Ben çoğunu görüyorum dizi, film çekiyorlar. Neden sadece Deniz girdi bilemiyorum” diye konuştu. Akşam
haber detay 36515165
BÜLENT ERSOY DENİZ SEKİ YAKALANDIĞINDA ‘KONDURAMADIĞINI’ SÖYLEMİŞTİ

Haberi arkadaşlarıyla çıktığı akşam yemeği sırasında alan Bülent Ersoy, “Bu kadar üstüne gidilmeli miydi bilemiyorum. Kanunlar önünde Bülent Hanım, Deniz Hanım, fark etmez tabii, herkes eşittir ama hakikaten yapıyor muydu? Pek kondurmak istemiyorum, sevimsiz işler” diye konuştu.

”ŞÖHRETİ TAŞIMAK ZORDUR, KALDIRAMIYORLAR”
bulent deniz seki 3541353
Sabah’ın haberine göre; Diva son dönemde sanat camiasında birçok ismin uyuşturucu operasyonu sonrası gözaltına alınmasıyla ilgili ise şunları söyledi: “Starlığı taşımak çok zordur veya o starlığın nereye kadar gideceğini bilemeyip orada bir sarsıntı olduğu vakit onu hazmetmek de zordur. Buna kendilerini adapte edecekler. Hep görüyorum; en zirvedeki isimler. Şöhreti taşımak çok zor, kaldıramıyorlar. Benim çektiklerimi çekseler acaba ne içeceklerdi onu merak ediyorum. Deniz’e kadın olduğu için üzülüyorum, yazık.” kaynak turkiyegazetesiSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top