Anasayfa / Dünya / Bu Bebeği Öldü Diye Gömdüler Ama…

Bu Bebeği Öldü Diye Gömdüler Ama…


Öldü diye gömüldü, mezardan çıkarıldı ve her şeye rağmen minicik bedeniyle inatla nefes aldı. Çinli bebeğin hikayesi sadece Çin’e değil tüm dünya basınına konu oldu.

haber detay 4543434131354

İngiliz Daily Mail Gazetesi’nde yer alan habere göre, Dongdong isimli kentte bir çiftlikte yaşayan ve 7 yaşında bir kız çocuğu daha olan genç kadın henüz 4 aylık hamileyken ağır sancı çekince eşini aradı. “Sanırım çocuğumuzu düşürüyorum, hemen eve gelmelisin” diyerek telefonu kapatan genç kadını eşi daha sonra yerde kanlar içinde buldu.

haber detay 745abd7004255760f99

Ambulanstaki sağlık ekipleri bebeğin öldüğünü ve kontrol edilmesine gerek olmadığını söyledi. Bunun üzerine büyükanne bebeği bir ağacın altına gömdü. Hastanedeki doktor bebeği kontrol etmek gerektiğini söyleyince çılgına dönen anne, çocuğunun yaşıyor olabileceği ihtimali üzerine, hemen mezara koştu. Çocuğunu ağacın altından çıkaran genç kadın, bebeğinin nefes aldığını görünce hemen hastaneye götürdü.

haber detay 1231a9b322be

Ancak ailenin ve küçük bebeğin dramı burada da bitmedi. Aile sağlık hizmetlerinin parasını ödeyemeyince bebek 3’üncü günden sonra küvözden çıkarılmak zorunda kaldı. He Young isimli baba, ailenin tek çalışan üyesi olunca ödemelerde zorlandıklarını söyledi. Olayın basına yansıması en azından bir süreliğine her şeyin yoluna girmesini sağladı. Aileye tüm dünyadan yardımlar yapılmaya başlandı ve küçük mucize sağlığına kavuştu. kaynak haberturkSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top