Anasayfa / Magazin / BKM oyuncusuna şok!

BKM oyuncusuna şok!


Bana gelince mi yok..

26 yaşındaki genç kızı taciz ettiği iddiası ile gözaltına alınan oyuncu Emrah O. hakkında 20 yıla kadar hapis cezası isteniyor. Emrah O. Çok Güzel Hareketler ekibi arasında da yer almıştı.

BKM OYUNCUSUNA TACİZ CEZASI

Sipikerlik yapan G.D.’yi taciz ettiği iddiası ile ilk kez hakim karşısına çıkan Çok Güzel Hareketler programının oyuncusu Emrah O. hakkında 20 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

İstanbul’da gerçekleşen olayda, Çok Güzel Hareketler Bunlar oyuncusu Emrah O., spikerlik yapan G.D.’yi taciz ettiği iddia edilmişti. Emrah O. ilk kez hakim karşısına çıktı. Çok Güzel Hareketler bunlar oyuncusuna taciz suçlaması! 20 yıl hapis.

BKM oyuncusu cinsel taciz iddiasıyla tutuklandı. İddiaları reddeden oyuncu hakkında dava açılırsa 12 yıla kadar hapisle yargılanacak. İstanbul’da 26 yaşındaki G.D. adlı genç kız, poliste verdiği ifadesinde, 19 Ekim gecesi eğlenmek için Taksim’de bir bara gittiğini söyledi.

Burada sahneye çıkıp şarkı söyleyen G.D., BKM oyuncusu olduğunu öğrendiği E. O’nun yanına gidip içki içmeye davet ettiğini belirtti. G.D., şikâyetinde, “BKM’yi gezelim mi’ diye sordu. Ben de kabul ettim. Bir odaya girince kapıyı kapattı ve yere battaniye atarak beni üzerine itti” dedi. Genç kız, O.’nun kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu ileri sürdü.

‘ZORLA TUTMADIM’

Genç kızın telefonla haber vermesi üzerine olay yerine gelen yakınlarından dayak yiyen ve tedavisi yapıldıktan sonra adliyeye sevk edilen O. ise suçlamaları redderek her şeyin genç kızın rızasıyla olduğunu iddia etti.

Evli ve BKM oyuncusu olduğunu belirten O. genç kızın yanlarına gelip, birkaç kişi tarafından rahatsız edildiğini ve masalarına oturmak istediğini söylediğini ileri sürdü. O., “Beraber alkol aldık. Şahısların aynı yerde oturduğunu söyleyince isterse BKM’nin anahtarı olduğunu bir müddet orada bekleyebileceğini söyledim. Onu bırakıp arkadaşlarımın yanına döndüm.

15-20 dakika sonra gittiğimde oradaydı. Aramızda yakınlaşma oldu. Kısa süre sonra kapı vuruldu. Kapıyı açınca 5-6 kişi saldırdı. Kimseyi BKM’de zorla tutmadım, rızası dışında birlikte olmadım. İstese çıkıp gidebilirdi” diye konuştu.

İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesi’ne sevk edilen O., ‘cinsel saldırı’ suçundan tutuklanıp cezaevine gönderildi. Oyuncu hakkında dava açılırsa 12 yıla kadar hapisle yargılanacak. kaynak mansettvSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top