Anasayfa / Gündem / Bisikletli çocuk bakın nereye düştü

Bisikletli çocuk bakın nereye düştü


Adana’da bisikletle aniden yola çıkan bir çocuk, kendisine çarpan kamyonetin ön camından girerek yolcu koltuğundaki kadının kucağına düştü.

haber detay 25a1114f-6908

Olayın şokunu atlattıktan sonra çocuğa yardım etmeye çalışan kadın, sağlık ekipleri yaralıyı kucağından aldıktan sonra gözyaşlarına boğuldu.

Kaza, Seyhan ilçesine bağlı İstiklal Mahallesi Bakımyurdu Caddesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, lise 1. sınıf öğrencisi Muhammet Can Tunç (14) bisikletiyle hızla Bakımyurdu Caddesi’ne çıktı.

Tunç, hızla caddeye çıkınca o sırada caddeden havalimanı istikametine doğru giden 01 HN 995 plakalı Tufan Bölük yönetimindeki kamyonetin altına girdi. Bisiklet kamyonetin altında kalırken Tunç çarpmanın etkisiyle havalanarak kamyonetin ön camına çarptı.

KAMYONETİN ÇARPTIĞI ÇOCUK, ARACIN İÇİNDEKİ KADININ KUCAĞINA DÜŞTÜ ADANA'DA BİSİKLETLE ANİDEN YOLA ÇIKAN ÇOCUK, KENDİSİNE ÇARPAN KAMYONETİN ÖN CAMINDAN İÇERİ GİREREK KADININ KUCAĞINA DÜŞTÜ KANLAR İÇİNDEKİ ÇOCUĞU BİR ANDA KUCAĞINDA BULAN KADIN, YAŞADIĞI ŞOKU ATLATTIKTAN SONRA  ÇOCUĞA YARDIM ETMEYE ÇALIŞTI KAZAZEDE KADIN, YARALI ÇOCUK SAĞLIK EKİPLERİ TARAFINDAN KUCAĞINDAN ALINDIKTAN SONRA UZUN SÜRE GÖZYAŞI DÖKTÜ

Carpmanın etkisiyle cam kırılınca bisiklet sürücüsü Tunç, şoförün yanında oturan imam nikahlı eşi Jale Adalıtaş’ın kucağına düştü. Adalıtaş, önce büyük bir şok yaşadı. Bu arada çevredeki vatandaşlar sağlık ekiplerine ve polise haber verdi. Sürücü, sağlık ekipleri gelene kadar dışarı çıktı. Ancak Adalıtaş kucağında çocuk olduğu için yerinden kıpırdayamadı. Adalıtaş, bir taraftan da çocuğu sakinleştirip onun kanayan dudağına tampon yapmaya çalıştı. Bir süre sonra gelen sağlık ekipleri yaralı çocuğa önce çocuğa Adalıtaş’ın kucağında müdahale edip boyunluk taktı.

“KADIN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU”
haber detay 419682674_1614
Bu arada, çocuk kucağından alındıktan sonra kamyonetten inebilen Adalıtaş, gözyaşlarına boğuldu. Adalıtaş, telefona sarılıp yakılarına gözyaşları içinde kaza yaptıklarını ve yaşadığı dehşet anlarına anlattı. Adalıtaş gözyaşları içinde, “Eşim ile birlikte eve giderken sokaktan aniden bisikletli çocuk çıktı. Eşim frene bastı ama çocuğa çarptı. Havada uçan çocuk camı kırıp kucağıma düştü. Çok korkunç bir olaydı. İnşallah çocuğa bir şey olmaz” dedi.

Kaza nedeniyle yol bir süre trafiğe kapanırken bisikletin ve kamyonetin yoldan çekilmesi üzerine cadde trafiğe açıldı. kaynak haber7Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top