Anasayfa / Magazin / Birden durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alındı!..

Birden durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alındı!..


Bizimkiler dizisinin alkolik Cemil karakterine hayat veren Uğurtan Sayıner yoğun bakımda. Gerçek hayatta da alkol yüzünden sıkıntılı günler yaşayan ünlü oyuncu yattığı hastanede durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alındı.

haber detay h354454334

80’li yılların en fenomen dizisi Bizimkiler’in Cemil karakterine hayat veren Uğurtan Sayıner yoğun bakımda. Dizide olduğu gibi ünlü isim gerçek hayatta da alkol bağımlısı olduğu için tedavi altına alındı. YOğun bakımda olan Sayıner’in sağlık durumu oldukça ciddi olduğu söyleniyor.

Bizimkiler dizisinin alkolik bağımlısı Uğurtan Sayıner yğun bakımda. Uğurtan Sayıner 12 kasımda yattığı hastanede yoğun bakıma alındı.Fenomen dizi Bizimkiler ’de canlandırdığı ‘Cemil’ karakteriyle 90’lı yıllara damga vuran ancak son yıllarda kabuğuna çekilen oyuncu Uğurtan Sayıner, önceki aylarda Levent’teydi. Yaklaşık 6 yıldır İzmir’de yaşadığını belirten sanatçı, tiyatroya devam ettiğini söylemişti.

Türkiye’de bir döneme damgasını vuran ‘Bizimkiler’ dizisinde ‘Cemil’ karakterini canlandıran ve pencereden ‘Sevim koşşş’ repliğiyle şöhreti hala devam eden Uğurtan Sayıner Alkol bağımlılığından kurtulmak için İzmir’de tedavi altına alındı.Atatürk eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki AMATEM’de tedavi gören usta oyuncunun 12 Kasım’da hastaneye yattığı ve yoğun bakımdaki tedavisinin sürdüğü öğrenildi.Sevilen oyuncunun zihinsel yönden bazı sıkıntılarının olduğu ve bazı organlarının da zarar gördüğü belirtilirken, kimseyle görüşütürmediği ifade edildi.

UĞURTAN SAYINER KİMDİR?

Uğurtan Sayıner (d. 1944, Samsun), tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.İktisat fakültesi mezunu olan Sayıner, 1962 yılında sanat hayatına tiyatro ile başladı. İttihat ve Terakki Tiyatrosu, TÖS Tiyatrosu, Arena Tiyatrosu, Gen – Ar Tiyatrosu, Üç Maymun Kabare, ve Ercan Yazgan – Bülent Kayabaş topluluklarında çalıştı.

Sinema ve televizyon dizilerinde de rol alarak, Bizimkiler dizisinde canlandırdığı “Sarhoş Cemil” karakteriyle zirveye çıktı. Bir dönem bir cafe – bar işleten sanatçı, İzmit depremi mağduru ünlü kişi olarak da tanındı. kaynak ankarameydani
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top