Anasayfa / Gündem / Bir ömür paylaştılar, 6 daireyi paylaşamadılar!

Bir ömür paylaştılar, 6 daireyi paylaşamadılar!


“İzmir’de gerçekleşen olayda, 73 yaşındaki adam boşandığı eşi Abide Demirliyi kurşun yağmuruna tutup öldürdü.”

haber detay h7866846846

İzmir’de gerçekleşen olayda, 73 yaşındaki adam boşandığı eşi Abide Demirliyi kurşun yağmuruna tutup öldürdü.

Atatürk Mahallesi’nde ikamet eden üç çocuk babası Osman B., kendisi gibi uzun seneler Almanya’da çalıştıktan sonra emekli olan eşi Abide Demirliden 3 ay önce ayrıldı. İddiaya göre, ikili arasında boşanmanın ardından gayrimenkullerin paylaşımı konusunda anlaşmazlıklar çıktı.

Eski Eşe Sokak Ortasında Kurşun Yağmuru
Osman B. dün sabah saatleri civarında Namık Kemal Caddesi’nde bisikletle giderken boşandığı eşi Demirliyi gördü. Elinde poşetlerle alışverişten evine gitmekte olan Demirli, karşısında boşandığı eşini görünce panikle kaçıp yakındaki bir inşaata sığınmak istedi. Ancak, bu sırada Osman B. belinden çıkardığı tabancasıyla ateş ederek Demirci’yi kurşun yağmuruna tuttu.

Olay Yerinde Can Verdi
İkisi boyun çevresine, biri de kalbine isabet eden üç kurşunla kanlar içinde yere düşen Demirli, olay yerinde hayatını kaybetti.

Yaşlı Adam Yakalandı
Demirlinin cesedi savcı ve polisin olay yerindeki araştırmalarının ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu’na götürüldü. Polis ekibi, olayın ardından kaçan Osman B.’yi suç aleti tabancayla yakaladı. Soruşturma devam ediyor.Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top