Anasayfa / Magazin / “Bir Kurşun Sıkmayan Adamı…”

“Bir Kurşun Sıkmayan Adamı…”


Uğradığı silahlı saldırının ardından bütün hayatı olumsuz yönde değişen İbrahim Tatlıses’in 5 yıllık korumasını işten çıkarması büyük olay oldu.

ibo sinirli

Özel harekatçı olan korumasının tazminatını ödedikten sonra işten çıkaran İbrahim Tatlıses verdiği tazminat hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü.

2011 yılında aracının içinde başından vurulduktan sonra felç kalan İbrahim Tatlıses 5 yıllık korumasını işten çıkarttı. Twitter adresinden korumasına verdiği tazminat hakkında çıkan haberlere bir hayli sinirlenen İbrahim Tatlıses çok sert tweetler attı. Tatlıses işten çıkardığı korumasının kendisini vuranlara bir kurşun sıkamadığını söyledi.

15 Mart 2011 tarihinde aracının içinde başından vurulan İbrahim Tatlıses ölmek üzereyken hastaneye yetiştiren korumasını işten çıkardı. 5 yıldır yanında çalıştırdığı koruması ile anlaşmazlık yaşayan İbrahim Tatlıses korumasına 5 bin lira tazminat ödeyerek iş akdine son verdi.

Bu karar için ailesinden veto yiyen Tatlıses 5 bin lira tazminat ödedi. Özellikle oğlu Ahmet Tatlı’nın bu karara karşı çıktığı öğrenildi.

SALDIRI SONRASI İFADE
5 yıllık iş akdi için ise Tatlıses, 5 bin lira tazminat ödedi. Aldemir, saldırıdan sonra polise ifade vermişti.Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top