Anasayfa / Magazin / Bir cinayet daha Müge Anlı’da adım adım çözüldü!

Bir cinayet daha Müge Anlı’da adım adım çözüldü!


Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Şanlıurfa’da kayıp olarak aranan 9 aylık hamile kadın Fatma Karaciğa, fıstık tarlasında başı taşla ezilerek öldürülmüş olarak bulunmuştu. 8 aylık hamile olup cinayete kurban giden, Fatma Karaciğa’nın katil zanlıları Metin Karaciğa ve annesi Hatun A. tutuklandı.

haber detay h724763324

Şanlıurfa’da kaybolan 31 yaşındaki evli ve iki çocuk annesi Fatma Karaciğa’nın bulunması için ailesi, Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Müge Anlı ve ekibi canlı yayında günlerce kayıp kadının izini sürdü. Akrabaların ve görgü tanıklarının tek tek bilgilerine başvuruldu, cesedin bulunduğu bölgede incelemeler yapıldı.

BAŞ ŞÜPHELİ METİN KARACİĞA CANLI YAYINDA SUÇLAMALARI YALAMIŞTI
Olayla ilgili baş şüpheli Metin Karaciğa canlı yayına katıldı. Metin Karaciğa’nın şüpheli ve tehditkâr tavırları herkesin dikkatini çekti. Asker kaçağı olduğu anlaşılan Metin Karaciğa, program sırasında polis tarafından gözaltına alındı. Program devam ederken ise yeni bilgiler geldi ve cinayetle ilgili gelişmeler yaşandı. Katil zanlıları, Fatma Karaciğa’nın kocasının eski eşi Hatun A. ile oğlu Metin Karaciğa olması, olayın miras yüzünden gerçekleştiğini de ayrıca ortaya çıktı.

KATİL ZANLILARI FATMA A. VE METİN KARACİĞA TUTUKLANARAK SİVEREK CEZA EVİNE GÖNDERİLDİ
Ailenin, Metin Karaciğa ve anneyi suçlaması üzerine stüdyoda gergin anlar yaşandı. Öldürüldüğü anlaşılan kadının ailesine polis tarafından koruma tahsis edildi. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Fatma Karaciğa’nın cesedi fıstık tarlasında bulundu. Delil incelemelerinin ardından tüm şüpheler Metin K. üzerine yoğunlaştı.

Fatma Karaciğa’nın başının taşla ezilerek öldürüldüğünün tespit edilmesi sonrasında Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde jandarma ani bir gözaltı gerçekleştirdi. Metin Karaciğa ve annesi gözaltına alındı. Jandarmadaki ifadelerinin ardından mahkemeye sevk edilen üç kişiden Metin K. ile annesi tutuklandı, baba ise serbest kaldı.

Yaşanan bu gelişme üzerine tutuklama kararını Müge Anlı, yayın sırasında duyurdu. Metin Karaciğa’nın cinayeti işlediği yönünde canlı yayında da net tespitleri olduğunu ifade eden Anlı, “Öldürülen kadının babası ve kızı burada tehdit edilmişti. Zanlı aslında hepimizi tehdit etmişti ama adalet yerini buldu. Jandarma ekiplerini tebrik ediyoruz” dedi. kaynak sabah
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top