Anasayfa / Dünya / Bir annenin en zor kararı

Bir annenin en zor kararı


Çocuğunun ölmesine izin verdi

12 yasindaki ingiliz kiza otenazi yapildi 4913213
Engelli çocuğunun acılar içinde yaşamasına dayanamayan anne en zor kararı verdi.

Daily Mail gazetesinde yer alan habere göre, İngiltere’de Nancy Fitzmaurice, görme engelli, memenjit hastası ve daha pek çok sorunla birlikte dünyaya geldi. Nancy konuşamıyordu, yürüyemiyordu, yiyip içemiyordu ve 24 saat bakıma ihtiyaç duyuyordu. Doktorlar Nancy’nin 4 yaşına kadar yaşayamayacağını söylemişlerdi.

Engelli çocuğun annesi Charlotte Fitzmaurice, bebeğine bakmak için işinden ayrıldı. Tüm zamanını ve hayatını bebeğine adamaya karar verdi.

Nancy, tüm zorluklara rağmen 12 yaşına ulaştı. O yaşında olduğu rutin bir böbrek tedavisi, enfeksiyon kaptı ve onu kesintisiz bir acı içinde bıraktı.
12 yasindaki ingiliz kiza otenazi yapildi 4913215
Çocuğunun acı içinde kıvranmasına dayanamayan anne Charlotte, hastanenin yapabilecekleri bir şey olmadığını söylemesi üzerine en zor kararını verdi ve çocuğunun yaşamının sona erdilirmesini istedi.

Annenin kararı mahkeme tarafından da onaylanınca, Nancy’nin hayatı sona erdi.
12 yasindaki ingiliz kiza otenazi yapildi 4913218
Charlotte, “Son gün hayatımın en zon günüydü. Güzel kızımı her gün özlüyorum ve doğru yaptığımı bilsem de kendimi asla affedemeyeceğim. Çocuğunun hayatına son vermek, bir annenin kararı olmamalı” diye konuştu. kaynak gazetevatanSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top