Anasayfa / Magazin / Beyza Nur Güvendin Ümraniye’de kayboldu! Müge Anlı arıyor

Beyza Nur Güvendin Ümraniye’de kayboldu! Müge Anlı arıyor


“Müge Anlı bir kayıp vakasını daha işlemeye başladı. İstanbul Ümraniye’de yaşayan Beyza Nur Güvendin, tam 11 günden bu yana kayıp. Müge Anlı daha önce pek çok kayıp ismi programda bularak Türk halkının sevgisini kazanmıştı. İşte detaylar…”

Her gün yeni bir olayı işleyen Müge Anlı, bir kez daha kayıp bir kızın peşine düştü. Son günlerde pek çok kayıp ve kadın cinayetine tanıklık ettiğimiz programda Beyza Nur Güvendin dosyası açılıyor. Beyza Nur Güvendin nerede!

ATV ekranlarında hafta içi her gün evlerimize konuk olan ve izleyici sayısıyla akşamın popüler program ve dizilerini dahi geride bırakan Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinin hedefinde bu kez Beyza Nur Güvendin var.

Deniz Demir cinayeti sonrası bir ailenin feryadını tüm ülkeye duyuran güzel sunucunun ısrarları sonrasında 75 günün ardından cesede ulaşılmış ve aileye bir nebze de olsa mutluuk yaşatılmıştı.

Müge Anlı’ya ulaşmak için cep telefon numaraları:0212 639 42 63 – 639 5017
Müge Anlı Whatsapp hattı – 0535 365 5252

Duyarlı vatandaşların Beyza Nur Güvendin’i gördükleri takdirde irtibat numaralarından programa ulaşmaları istendi. kaynak gazetemistanbul
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top