Anasayfa / Magazin / Bergüzar Korel Hem Aşık Hem de…

Bergüzar Korel Hem Aşık Hem de…


Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç ile yaşadığı büyük aşkı ve evlilik hayatını anlattı. Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç’e hala aşık olduğunu belirtti.

bergüzar hem hamile hem de

Eşiyle muhteşem bir evlilikleri olduğunu söyleyen Bergüzar Korel, ikinci bir çocuk daha istediklerini ifade etti.Mega TV’ye misafir oldu. ‘Mas Vale Tarde’ adlı programın evvelki gün yayınlanan bölümünde hakkında merak edilen soruları yanıtlayan oyuncu, eşi Halit Ergenç’e olan aşkını ve aile yaşantılarını anlattı.

‘ALİ’YE KARDEŞ İSTİYORUZ’
Eşi Halit Ergenç ile sevinçli bir evlilikleri olduğunu açıklayan Korel, “Halit; çok fazla naif, sürprizler yapan, sarıp sarmalayan, zarif, karşısındakinin ne niyetinde olduğunu önemseyen, harika bir erkektir. İyi bir baba ve iyi bir eştir” diye belirtti . Ünlü oyuncu, programda oğlu Ali’ye olan bağlılığından da bahsetti. Tüm vaktini oğlu Ali ile geçirmek niyetinde olduğunu açıklayan Korel, ” Önceki haftalarda reklam çekimi için Prag’a gittim, Ali tekrar yanımdaydı. Her yere elimden geldiğince Ali’yle gidiyorum” diye açıkladı . İkinci bir çocuk istediklerini de ifade eden şöhretli oyuncu, “Ali de, ben de ona bir kardeş istiyoruz” diye belirtti .

Eşiyle beraber sıradan bir hayat yaşadıklarını da ifade eden Bergüzar Korel, şunları belirtti :

“Ünlü bir anne-babanın çocuğuydum fakat olağan bir hayat yaşıyorduk. Şu an Halit ile bunu yapmaya çalışıyoruz. Ünümüzle yaşamıyoruz. Bizi pazarda alışveriş icra ederken veya havaalanında yerde otururken görebilirsiniz. Ünlüyüz fakat insanız be.  kaynak: androhitSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top