Anasayfa / Magazin / Beren için bundan vazgeçti!

Beren için bundan vazgeçti!


Kenan Doğulu 20 yıl sonra ilk kez bu yılbaşı sahneye çıkmayacak!

 Beren Saat İçin 400 Bin Lirayı Reddetti!

Yurtiçi ve yurtdışında 400 bin lira konser ücreti teklif edilen Doğulu, parayı elinin tersiyle itti. Yılbaşı gecesini sevgilisi Beren Saat’le geçirmeyi tercih etti..

EN ÇOK İSTENEN İSİMLERDEN BİRİ
Her yılbaşında asıl büyük ikramiye sanatçılara vuruyor! Yılbaşı gecesi çıktıkları ekstra konserlerden yüksek ücretler alan birçok sanatçılar o günü iple çekiyor. Yılbaşı konserlerinin en aranan isimlerinden biri olan Kenan Doğulu, yıllar sonra ilk kez bu yıl yeni yıl konseri vermeyecek. Yılbaşı ekstralarından ortalama 400 bin lira alan Doğulu, sevgilisi Beren Saat’le birlikte olmak için gelen tekliflerin hepsini reddetti.

ÇOK ÖZEL BİR PROGRAM YAPTI
Geçmişte bazı yılbaşı geceleri birkaç mekanda birden sahneye çıkan Kenan Doğulu, önceki gün Bebek’te kuaför çıkışı gazetecilere, “Bu yıl yılbaşında sahne almayacağım, böyle bir karar aldım” dedi. Doğulu’nun yılbaşı gecesi sevgilisi Beren Saat’le birlikte olmak için çok özel bir program yaptığı öğrenildi. Bu arada ünlü sanatçı, sevilen dizi Yalan Dünya’nın yılbaşı bölümünde konuk oyuncu oldu. Kaynak turktime
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top