Anasayfa / Magazin / Bensu Soral, trafikte magandaların tacizine uğradı

Bensu Soral, trafikte magandaların tacizine uğradı


Motosikletiyle gezintiye çıkan Bensu Soral, kimliği belirsiz bir kişinin tacizine uğradı. Güzel oyuncu, “Trafikte daha önce de otomobiliyle sıkıştıranlar olmuştu” dedi. Tatsız olay üzerine erkek arkadaşı Hakan Baş’ın Soral’ın tek başına motosiklete binmesini yasakladığı ileri sürüldü.

Yeni nesil oyunculardan Bensu Soral’ın motosiklet tutkusunu bilmeyen yok. Her fırsatta mini scooter’ına atlayıp İstanbul’da tura çıkan Soral’ın geçtimiz günlerde trafikte bir magandanın sözlü tacizine uğradığı ortaya çıktı. Sekiz yıldır ehliyeti oyan güzel oyuncu, başından geçen tatsız olayı sevgili Hakan Baş ile paylaştı.

İddiaya göre Hakan Baş, Soral’ın tek başına motosikletle dolaşmasını yasakladı. Posta’ya konuşan Soral, “Daha önce de otomobilinin direksiyonunu üzerime kırıp, beni sıkıştırmaya çalışanlar olmuştu. Artık Bostancı sahilinde bisikletle tur atıyorum” dedi.

Ülkemizde trafikte her geçen gün sayısız kadın tacizle karşı karşıya kalıyor. Tacizcilere karşı çeşitli sivil toplum kuruluşları ve medya mücadeleye koyulsa da tacize yönelik haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Öte yandan işadamı Hakan Baş’ın bir magandanın sözlü tacizine maruz kalan sevgilisine neden yasak koyduğuna da bir anlam verilemedi.


Bensu Soral, motosikletli görsellerini sosyal medya hesabından paylaşıyor.
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top