Anasayfa / Magazin / Benim zamanımda yastık yoktu

Benim zamanımda yastık yoktu


Beren Saat’in “Aşk-ı Memnu”daki Kıvanç Tatlıtuğ’lu sevişme sahnelerinde araya yastık koyduğu yönündeki açıklaması, aylar sonra Hülya Avşar’ın diline düştü.

DÖRT adamın tecavüzüne uğrayan ve tecavüzcülerinden biriyle evlenmek zorunda bırakılan köylü kızı Fatmagül’ün hikayesini anlatan “Fatmagül’ün Suçu Ne” filminde Aytaç Arman’la başrolü paylaşan Hülya Avşar, filmin dizi versiyonunda rol alacak Beren Saat’e takıldı. Avşar, Saat’in bu zorlu rolün altından başarıyla kalkacağına inandığını söylese de onun aylar önce yarattığı “yastık” polemiğine değinmeden geçmedi:

“Beren Saat, yeni jenerasyonun en başarılı isimlerinin başında geliyor. Bu dizide de aynı başarıyı göstereceğine inanıyorum. Tecavüz sahnesine gelince, o sahnenin çok da ağır olduğunu düşünmüyorum. Ben o sahnenin çekiminde hiç zorlanmamıştım. Üstelik bizim zamanımızda öyle yastık filan da yoktu. Ben hiç yastık kullanmadım!”

“Aşk-ı Memnu” dizisinde canlandırdığı sosyete güzeli Bihter Ziyagil karakteriyle yıldızı parlayan Beren Saat, “Fatmagül’ün Suçu Ne”de çok farklı bir kadın olarak izleyici karşısına çıkacak. Saat, çobanlık yapan köylü kızı Fatmagül ile yalıda yaşayan şımarık Bihter’i unutturmaya çalışacak.

Kaynak:Hürriyet
Sizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top