Anasayfa / Magazin / Bayhan’ın bu talebine Deniz Seki ne cevap verdi?

Bayhan’ın bu talebine Deniz Seki ne cevap verdi?


Bir yarışmada, cezaevinde yattığı için jüri üyesi Deniz Seki tarafından ağır biçimde eleştirilen Bayhan, ikinci kez cezaevine giren Seki’yi ziyaret edeceğini söylemişti. Ancak Seki bu talebi geri çevirdi.

11 sene önce yayınlanan bir yarışmada Bayhan ile o zaman jüri üyesi olan Deniz Seki arasında gergin anlar yaşanmıştı.

Deniz Seki, bu yaşananlardan yıllar sonra uyuşturucu ticareti yapmak suçundan hapis yattı. Cezası Yargıtay tarafından onandıktan sonra ortadan kaybolan Seki, 6 ay sonra yakalanmıştı.

Şarkıcı Bayhan, geçtiğimiz günlerde “Ateş düştüğü yeri yakar cezaevine giren herkes kendisiyle yüzleşir. Zamanı geldiğinde onu ziyaret edeceğim. Deniz Seki’yle konuşacaklarımız var” demişti. Ancak ünlü şarkıcı, Bayhan’ın görüşme talebini kabul etmedi.

“DENİZ SEKİ’YE ÖZGÜRLÜK”

Görüşme talebi reddedilen Bayhan Gürhan ise, sahne aldığı gece kulübünün duvarlarındaki mesajlarla Deniz Seki’ye destek oldu. Bayhan’ın sahne aldığı gece kulübünün duvarlarında “Deniz Seki’ye özgürlük” yazıyordu.

Deniz Seki, Bayhan’a şunları söylemişti;

“BUNLARI AFOROZ ETMELİYİZ”

“Bir popstarda olması gereken kriterleri biliyoruz ama asla olmaması gereken bir şey var. Bir popstar cinayet işleyemez. Hapse giren adamdan sanatçı olmaz. Bunları toplumdan aforoz etmeliyiz” kaynak sabahSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top