Anasayfa / Gündem / Bana hastalık bulaştırdı dedi, tazminat istedi

Bana hastalık bulaştırdı dedi, tazminat istedi


İzmir Çiğli’de yaşayan Hasan Özyurt’a boşanma davası açan 46 yaşındaki eşi Miyeser T., aldatıldığı ve eşinin cinsel yolla geçen bir hastalığı kendisine bulaştırdığı iddiasıyla 20 bin lira tazminat istedi.

haber detay h875674866509

Eşinin iddiaları karşısında şaşkına dönen Hasan Özyurt, “Boşanmak ve para koparmak için bana iftira atıyor” dedi. Seyyar kuruyemiş satıcısı Hasan Özyurt, 2014’te Miyeser T. ile evlendi. 7 ay evli kalan çiftin arası iddiaya göre Özyurt’un diş ameliyatı sonrası bozuldu.

‘Uyurken mesaj atmış’
Özyurt, evlilik sonrası banka hesabına 12 bin lira çeyiz parası yatan eşi Miyeser T.’den hastane masraflarını, ve düğünden kalan borçlarını ödemek için 4 bin lira istedi. Eşi Miyeser T.’den ‘Evin tapusunu üzerime yap, sonra parayı vereyim’ cevabı aldığını öne süren Özyurt, anlaşmazlık sonrası eşinin evi terk edip boşanma davası açtığını anlattı.

Eşinin uyurken kendi telefonundan komşuya mesaj atarak tuzağa düşürdüğünü söyleyen Özyurt, “Ona cinsel yolla hastalık bulaştırdığımı iddia ederek 20 bin lira tazminat talep etti. Suçsuz olduğumu kanıtlamak için her teste girmeye hazırım. İnsanların yüzüne bakamıyorum” dedi. kaynak yeniasirSizde Yorum Yazabilirsiniz:


Bunlar da ilginizi çekebilir


ANINDA HABER İÇİN BEĞEN TIKLAYALIM !!!

Scroll To Top